Post

Kluby sportowe

Kluby sportowe
 

1. Kajakowy Klub Sportowy – Sieradz „KKS-SIERADZ”

Sieradz, ul. Aleja Pokoju 3/45

Piotr Szymala

sekcja kajakarska


2. Klub Sportowy „WARTA”

Sieradz,

ul. Sportowa 1

Tomasz Jóźwik

sekcja piłki nożnej


3. Klub Sportowy „ŻEGLINA”

Sieradz,

ul. Sportowa  1

Agnieszka Juchner

sekcja lekkiej atletyki


4. Ludowy  Klub  Sportowy  „PIAST”

Sieradz,

ul. Sportowa  1

Maciej Sulgan

sekcje: zapasy, szachy, boks, brydż


5. Sieradzki  Klub  Tenisowy

Sieradz,

ul. Sportowa  1

Piotr Iszczek

sekcja tenisa ziemnego


6. Klub Tenisa Stołowego

Sieradz,

ul. Jana Pawła II 90A/13

Bogdan Pakuła

sekcja tenisa stołowego


7. Sieradzki Klub Karate Kyokushinkai

Sieradz, ul. Żeromskiego 9

Robert Wajgelt

sekcja karate kyokushin


8. Klub Sportowy „WARTA SIERADZ jr”

Sieradz,

ul. Sportowa  1

Sławomir Balcerzak

sekcja piłki nożnej


9. Klub Sportowy „AKADEMIA  SPORTU”

Sieradz, ul. 11. Listopada 18A/15

Mariusz Wróbel

sekcje: futsal, piłka nożna


10. Klub Sportowy INTER Sieradz Woźniki

Sieradz, ul. Nadwarciańska 2

Arkadiusz Czyżak

sekcja piłki nożnej


11. Klub  Sportowy „UNIA”  Sieradz – Męka

Sieradz, ul.

Torowa  1

Zbigniew Andraszczyk

sekcja piłki nożnej


12. Sieradzkie Stowarzyszenie Sportowe "WSPÓLNOTA"

Sieradz, ul. Jana Pawła II 52/12

Ryszard Perka


13. Sieradzkie Stowarzyszenie Sportu Motorowego „TEAM 50”

Sieradz, ul. Krak. Przedmieście 31

Marek Wojtanka


14. Towarzystwo Gimnastyczne  „SOKÓŁ”

Bronisław  Pertkiewicz


15. Uczniowskie Kluby Sportowe


16. Uczniowski Klub Sportowy  „4”

Sieradz, ul. Ks. A. Leśniewskiego 18

Anna Nowocień

sekcje: piłka nożna, piłka siatkowa, koszykówka


17. Uczniowski Klub Sportowy „DZIEWIĄTKA”

Sieradz, ul. Łokietka 55

Hubert Nowaczyk

sekcje: pływanie, piłka nożna, unihokej


18. Uczniowski Klub Sportowy „DZIESIĄTKA”

Sieradz, al. Grunwaldzka 10

Witold  Marcinkowski

sekcje: pływanie, lekkoatletyka,piłka siatkowa


19. Ludowy Uczniowski Klub Sportowy  „TRÓJKA”

Sieradz, ul.  Tysiąclecia 3

Artur Wewersowicz

sekcja koszykówki


20. Międzyszkolny Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „ŻEROMSKI”

Sieradz, ul. Żeromskiego 8

Tomasz Kuś

sekcje: lekkoatletyki, siatkówki, tenisa ziemnego


21. Międzyszkolny Uczniowski Klubu Sportowego  Międzyszkolnego Ośrodka  Sportowego

Sieradz, ul.  Tysiąclecia 3,

Zbigniew Rosiak

sekcje: lekkoatletyki


22. Uczniowski Ludowy Klub Sportowy „MOSiR SIERADZ”

Sieradz, ul. Sportowa 1

Maciej Nowacki

sekcje: piłki nożnej kobiet, siatkówki


23. Miejski  Szkolny Związek Sportowy

Sieradz, ul.Ks. A. Leśniewskiego 18,

Renata Pawlikowska


24. Sieradzki  Szkolny Związek Sportowy

Sieradz, ul. Tysiąclecia 3

Maciej  Spławski

Komentarze