- Strona główna
- Aktualności
- Rozrywka
- Święto kina w Sieradzu
Wraz z Sieradzkim Centrum Kultury zachęcamy Was do celebrowania Święta Kina.W najbliższy weekend 20 i 21 września!
Święto Kina to ogólnopolska akcja, która już od 10 lat popularyzuje chodzenie do kina i przeżywania filmowych emocji.
Bilety na wszystkie filmy po 14 zł, a na ekranach sieradzkiego kina :
- TEŚCIOWIE 3
- OBECNOŚĆ 4: OSTATNIE NAMASZCZENIE
- NAGA BROŃ
- NIESAMOWITE PRZYGODY SKARPETEK 2. SKARPETKI GÓRĄ!
- LILLY I KANGUREK - premiera
- SKRZAT. NOWY POCZĄTEK - premiera.
Święto Kina, to wyjątkowe wydarzenie, przy okazji którego całe środowisko kinowe, tj. sieci kin: Cinema City, Helios i Multikino oraz Stowarzyszenie Kin Studyjnych, a także Stowarzyszenie „Kina Polskie” i kina niezrzeszone łączą siły, tworząc wspólnie wyjątkową magię ekranu, ponad podziałami, dla wszystkich pokoleń.
Wydarzenie współfinansowane jest przez Polski Instytut Sztuki Filmowej, a partnerem wydarzenia jest firma InPost.
Nadchodzące wydarzenia
lip
Wielki Marty
- godz.: 21:30
wrz
SPEKTAKL "KLIMAKTERIUM 2 CZYLI MENOPAUZY SZAŁ”
- godz.: 16:00
Ostatnio dodane
Adoptowałeś psa lub kota ze schroniska? Skorzystaj z bezpłatnej pomocy behawiorysty!
- 25 czerwca 2026
- KOMUNIKAT
Makroowady "lecą" na renowację
- 23 czerwca 2026
- INNE
Koncert zespołu "Śląsk". Ważne informacje
- 23 czerwca 2026
- KULTURA
Zaproszenie na spotkanie konsultacyjne
- 23 czerwca 2026
- KOMUNIKAT
Młodzi wędkarze w akcji
- 23 czerwca 2026
- SPORT
e-Sieradz @ ADVERTpro.co 2023