Przejdź do nawigacji Przejdź do treści strony

Przypominamy, że do 24 listopada uczniowie sieradzkich szkół podstawowych mogą wziąć udział w konkursach w ramach projektu "STOP dla hejtu w Sieradzu". Do wyboru są 3 konkursy: fotograficzny, filmowy oraz na najlepszy podcast. Szczegóły, w tym Regulaminy konkursów na https://www.stopdlahejtu.com/konkursy

KONKURS FOTOGRAFICZNY
Od czasu poprzedniej edycji projektu „Nie dla hejtu” coroczną tradycją sieradzkich podstawówek stał się Dzień Życzliwości. Tym razem przedmiotem konkursu jest zdjęcie, przedstawiające istotę, kwintesencję tego dnia. Z każdej szkoły podstawowej wyłoniona i nagrodzona zostanie jedna fotografia.  

KONKURS FILMOWY
Przedmiotem konkursu jest wyłonienie najlepszych filmów, przedstawiających temat projektu „STOP dla hejtu w Sieradzu” z perspektywy szkolnej, widzianej oczyma uczniów. Z każdej szkoły podstawowej wyłoniony i nagrodzony zostanie jeden film.

KONKURS NA NAJLEPSZY PODCAST
Przedmiotem konkursu jest wyłonienie najlepszych podcastów, przedstawiających temat projektu „STOP dla hejtu w Sieradzu” z perspektywy szkolnej, widzianej oczyma uczniów. Można przeprowadzić wywiad z rodzicami, bezpośrednią ofiarą, specjalistami, ekspertami, dyrektorami szkół, etc. Z każdej szkoły podstawowej wyłoniony i nagrodzony zostanie jeden podcast.

Rozpocznij wpisywanie wyszukiwanej frazy

Brak wyników wyszukiwania