Przejdź do nawigacji Przejdź do treści strony

Z radością zapraszamy wszystkich miłośników kina na niezwykłe wydarzenie, jakim będzie "Kino letnie województwa łódzkiego", które odbędzie się 12 sierpnia o godzinie 21 na Rynku w Sieradzu. Wspólnie będziemy delektować się filmowym arcydziełem i smakołykami, które dostarczą jeszcze większych emocji tego wieczoru.

Podczas tego wyjątkowego seansu, widzowie będą mieli okazję podziwiać film "Trzy tysiące lat tęsknoty", w reżyserii George'a Millera. To opowieść, która przeniesie nas w magiczny świat, pełen przygód, pasji i emocji. George Miller, twórca kultowej serii "Mad Max", tym razem zabierze nas w niezwykłą podróż przez historię ludzkości, ukazując niezłomne dążenie do spełnienia marzeń i pragnienie odnalezienia własnego miejsca na ziemi. Ta poruszająca opowieść zostanie z pewnością na długo w pamięci widzów.

Nie tylko wyjątkowy film przyciągnie uczestników "Kina letniego województwa łódzkiego", ale również smakołyki, które umilą seans. Każdy uczestnik będzie mógł skosztować pysznego, aromatycznego popcornu oraz tradycyjnej waty cukrowej - wszystko to gratis!

Serdecznie zapraszamy wszystkich mieszkańców do udziału w tym filmowym święcie na Rynku w Sieradzu 12 sierpnia. Wydarzenie rozpocznie się o godzinie 21, ale zachęcamy do przybycia wcześniej, aby zapewnić sobie wygodne miejsce. Niezapomniany wieczór kina i rozrywki jest na wyciągnięcie ręki!

Rozpocznij wpisywanie wyszukiwanej frazy

Brak wyników wyszukiwania