Przejdź do nawigacji Przejdź do treści strony

Ogólna charakterystyka planowanej inwestycji

Budynek mieszkalny wielorodzinny, pięciokondygnacyjny, dwuklatkowy.

Na każdej kondygnacji będą się znajdować komórki lokatorskie dla każdego mieszkania.   Budynek zaprojektowano w technologii tradycyjnej. System dróg i chodników umożliwia  swobodny dojazd i dojście do miejsca zamieszkania. Dla mieszkańców przewidziano miejsca parkingowe i zagospodarowane tereny zielone.

Wielorodzinny budynek mieszkalny zostanie wyposażony w nowoczesne rozwiązania, aby zapewnić nie tylko wysoki standard życia, ale również oszczędność i ekologię. W ramach projektu, na terenie inwestycji zostanie zaprojektowana infrastruktura techniczna, która zapewni dostęp do wszystkich potrzebnych usług i udogodnień.

Nieruchomość posiada dostęp do drogi publicznej, co umożliwia szybki i wygodny dostęp do wszystkich niezbędnych miejsc, takich jak centrum handlowe, szkoły, przychodnie i inne udogodnienia. Dodatkowo, na terenie inwestycji zostanie zaprojektowany parking dla samochodów osobowych, aby zapewnić mieszkańcom bezpieczeństwo i wygodę. Każdy z mieszkańców bloku będzie miał również dostęp do jednej z komórek lokatorskich.

W budynku przy ul. W. Sikorskiego będzie się mieścić 48 lokali mieszkalnych,
o  powierzchniach od 45,95 m2 do 70,47 m2.

Szczegółowy plan poszczególnych mieszkań znajduje się tutaj.

* ** Powierzchnie oraz suma powierzchni niektórych lokali może minimalnie się różnić z wartościami podanymi na planie, jest to spowodowane prowadzeniem wentylacji. Różnica ta jednak nie przekracza 1%.


Załączniki

LP Nazwa Rodzaj Rozmiar
Lista dostępnych mieszkań pdf 118,72 KB
Rzut mieszkań (parter) pdf 746,19 KB
Rzut mieszkań (I piętro) pdf 791,45 KB
Rzut mieszkań (II piętro) pdf 777,72 KB
Rzut mieszkań (III piętro) pdf 788,81 KB
Rzut mieszkań (IV piętro) pdf 777,6 KB

Rozpocznij wpisywanie wyszukiwanej frazy

Brak wyników wyszukiwania