Przejdź do nawigacji Przejdź do treści strony

W tym roku Miasto Sieradz zabezpieczyło środki na wykonanie dokumentacji projektowej budowy wybiegu dla psów. Przed przystąpieniem do jej sporządzania, chcielibyśmy wspólnie wybrać jego lokalizację.

Cieszymy się, że bierzesz udział w naszym badaniu mającym na celu wybór optymalnej lokalizacji dla psiego wybiegu. Zanim przystąpisz do udziału, warto zastanowić się nad kilkoma istotnymi elementami, które muszą być wzięte pod uwagę przy wyborze miejsca dla tego typu obiektu.

Po pierwsze
Na początek trzeba odpowiedzieć odpowiedz sobie na pytanie, czy ma to być wybieg dla psów, czy psi plac zabaw z różnego rodzaju urządzeniami. Wybieg dla psów powinien  przede wszystkim zapewniać psom miejsce do swobodnego biegania. W przypadku dużego terenu do zagospodarowania, można połączyć obie funkcje.

Po drugie
Istotne jest zapewnienie odpowiednich warunków środowiskowych. Wybieg powinien być zlokalizowany w miejscu, które jest wolne od uciążliwego hałasu, a także zapewnia dostęp do cienia w gorące dni. Drzewa są atutem.

Po trzecie
Dogodne położenie względem głównych arterii komunikacyjnych, zapewnienie możliwości parkowania aut, rowerów mieszkańców oraz istnienie bezpiecznych ścieżek dla spacerowiczów i ich psów .

Po czwarte
Czy lokalizacja nie będzie powodowała uciążliwości dla innych mieszkańców. np. w postaci wzmożonych hałasów?

Link do ankiety: KONSULTACJE PSI WYBIEG

Ankietę można wypełnić do 23 lutego.

Rozpocznij wpisywanie wyszukiwanej frazy

Brak wyników wyszukiwania