- Strona główna
- Aktualności
- Rozrywka
- Zapisz się na rajd i kręć kilometry dla Sieradza
Pierwszy rajd rowerowy w ramach akcji Rowerowa Stolica Polski – Sieradz 2026
Zapraszamy na pierwszy rajd rowerowy organizowany w ramach akcji Rowerowa Stolica Polski – Sieradz 2026. Trasa liczy 40,20 km i poprowadzi z Parku Staromiejskiego w Sieradzu przez Chałupki, Tyczyn, Chojne, Wiechucice i Wiechutki, a następnie ponownie do Parku Staromiejskiego.
Start i meta rajdu znajdować się będą przy Amfiteatrze w Parku Staromiejskim. Trasa prowadzi głównie nawierzchniami utwardzonymi terenowymi, a odcinki asfaltowe o lokalnym ruchu kołowym stanowią mniej niż 30 proc. całej trasy.
Uczestnicy pojadą w grupach maksymalnie 15-osobowych prowadzonych przez pilotów rowerowych. Istnieje także możliwość indywidualnego przejazdu po przygotowanym śladzie w formacie .gpx.
Przypominamy, aby przed startem zainstalować aplikację Aktywne Miasta, wybrać Miasto Sieradz i rejestrować przejazd, kręcąc kilometry dla Sieradza w ramach rywalizacji o tytuł Rowerowej Stolicy Polski.
Liczba miejsc jest ograniczona do 45 uczestników.
Zapisy ruszą 9 czerwca o godz. 12.00.
Strona wydarzenia:
https://competit.pl/w/9342/
Zapisy:
https://competit.pl/zgloszenie/9342/
Nadchodzące wydarzenia
wrz
SPEKTAKL "KLIMAKTERIUM 2 CZYLI MENOPAUZY SZAŁ”
- godz.: 16:00
Ostatnio dodane
SP nr 9 w Sieradzu siódmą drużyną w Polsce
- 09 czerwca 2026
- SPORT
Zapisz się na rajd i kręć kilometry dla Sieradza
- 09 czerwca 2026
- ROZRYWKA
Plażowa siatkówa w centrum Sieradza
- 08 czerwca 2026
- SPORT
Umowa na Roweckiego podpisana
- 08 czerwca 2026
- INWESTYCJA
Debata nad raportem
- 08 czerwca 2026
- KOMUNIKAT
e-Sieradz @ ADVERTpro.co 2023