- Strona główna
- Aktualności
- Relacje
- Złote gody w Sieradzu
W Pałacu Ślubów miała dziś wyjątkowa uroczystość. Prezydent Miasta Sieradza Paweł Osiewała wręczył siedmiu parom Medale za Długoletnie Pożycie Małżeńskie. Jubilatom w tym szczególnym dniu towarzyszyła najbliższa rodzina oraz przyjaciele.
- Jesteście Państwo źródłem inspiracji dla obecnego pokolenia, ale tych przyszłych pokoleń. Wasze 50-lecie pożycia małżeńskiego daje świadectwo młodszym pokoleniom, że podstawą wspólnego życia jest miłość, rodzina i zaufanie - zwrócił się do Jubilatów Paweł Osiewała, prezydent miasta Sieradza- Życzę Wam pogody ducha na kolejne lata i gratuluję tak pięknego Jubileuszu.
Serdecznie gratulujemy. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości.
https://drive.google.com/drive/folders/1uPMrD8slTurXtrvvTDSbGN3bgSFXufw9?usp=drive_link
Medal nadawany jest przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Ustanowiony został w 1960 r.
50-lecie małżeństwa świętowali:
- Wiesława Osetek i Ryszard Osetek
- Henryka Strachowska i Mieczysław Strachowski
- Bożena Ulas i Jerzy Ulas
- Janina Cajdler i Józef Cajdler
- Teresa Gruda i Zdzisław Gruda
- Grażyna Lisowska i Antoni Lisowski
- Teresa Tomczyk i Krzysztof Tomczyk
Nadchodzące wydarzenia
lip
Wielki Marty
- godz.: 21:30
wrz
SPEKTAKL "KLIMAKTERIUM 2 CZYLI MENOPAUZY SZAŁ”
- godz.: 16:00
Ostatnio dodane
Adoptowałeś psa lub kota ze schroniska? Skorzystaj z bezpłatnej pomocy behawiorysty!
- 25 czerwca 2026
- KOMUNIKAT
Makroowady "lecą" na renowację
- 23 czerwca 2026
- INNE
Koncert zespołu "Śląsk". Ważne informacje
- 23 czerwca 2026
- KULTURA
Zaproszenie na spotkanie konsultacyjne
- 23 czerwca 2026
- KOMUNIKAT
Młodzi wędkarze w akcji
- 23 czerwca 2026
- SPORT
e-Sieradz @ ADVERTpro.co 2023