Na osiedlu Hetmańskim brak oświetlenia od czwartku . Zgłoszono usterkę w piątek rano ok 8ej ,nie ma rozwiązania problemu. Przed nami weekend i 4 dni ciemności Egipskie ciemności ???? Sytuacja cyklicznie raz na kwartał się powtarza
Zgłoszenie z dnia 2026-02-20 17:47:07
- Zgłoszenie z dnia 2026-02-20 17:47:07
Na osiedlu Hetmańskim brak oświetlenia od czwartku . Zgłoszono usterkę w piątek rano ok 8ej ,nie ma rozwiązania problemu. Przed nami weekend i 4 dni ciemności Egipskie ciemności ???? Sytuacja cyklicznie raz na kwartał się powtarza
Nadchodzące wydarzenia
03
lip
lip
Wielki Marty
- godz.: 21:30
19
wrz
wrz
SPEKTAKL "KLIMAKTERIUM 2 CZYLI MENOPAUZY SZAŁ”
- godz.: 16:00
Ostatnio dodane
Adoptowałeś psa lub kota ze schroniska? Skorzystaj z bezpłatnej pomocy behawiorysty!
- 25 czerwca 2026
- KOMUNIKAT
Makroowady "lecą" na renowację
- 23 czerwca 2026
- INNE
Koncert zespołu "Śląsk". Ważne informacje
- 23 czerwca 2026
- KULTURA
Zaproszenie na spotkanie konsultacyjne
- 23 czerwca 2026
- KOMUNIKAT
Młodzi wędkarze w akcji
- 23 czerwca 2026
- SPORT
e-Sieradz @ ADVERTpro.co 2023