Dzień dobry, czy na Ul. Nenckiego będzie podłączony gaz ziemny? Czy jest w ogóle taka możliwość? Na ul. Bazylika stoi słupek gazowy, czy więc w planach jest może pociągnięcie gazu w stronę ul. Nenckiego? Bardzo proszę o odpowiedź.
Zgłoszenie z dnia 2024-03-29 23:52:38
- Zgłoszenie z dnia 2024-03-29 23:52:38
Dzień dobry, czy na Ul. Nenckiego będzie podłączony gaz ziemny? Czy jest w ogóle taka możliwość? Na ul. Bazylika stoi słupek gazowy, czy więc w planach jest może pociągnięcie gazu w stronę ul. Nenckiego? Bardzo proszę o odpowiedź.
Nadchodzące wydarzenia
03
lip
lip
Wielki Marty
- godz.: 21:30
19
wrz
wrz
SPEKTAKL "KLIMAKTERIUM 2 CZYLI MENOPAUZY SZAŁ”
- godz.: 16:00
Ostatnio dodane
Adoptowałeś psa lub kota ze schroniska? Skorzystaj z bezpłatnej pomocy behawiorysty!
- 25 czerwca 2026
- KOMUNIKAT
Makroowady "lecą" na renowację
- 23 czerwca 2026
- INNE
Koncert zespołu "Śląsk". Ważne informacje
- 23 czerwca 2026
- KULTURA
Zaproszenie na spotkanie konsultacyjne
- 23 czerwca 2026
- KOMUNIKAT
Młodzi wędkarze w akcji
- 23 czerwca 2026
- SPORT
e-Sieradz @ ADVERTpro.co 2023