- Strona główna
- Aktualności
- Sport
- XXXII Halowe Mistrzostwa Ziemi Sieradzkiej. Orkan górą
Orkan Buczek górą w XXXII edycji Halowych Mistrzostw Ziemi Sieradzkiej
Drużyna prowadzona przez trenera Marcina Węglewskiego w finale pokonała rewelacyjny LUKS Bałucz 2:1. Na miejscu trzecim uplasował się Ekolog Wojsławice, na na czwartym debiutujący w turnieju UKS Galewice.
Niezbyt dobrze turniej wspominać będzie Warta Sieradz, która zajęła w swojej grupie dopiero trzecie miejsce i odpadła szybko z gry.
Nagrody, medale i puchary wręczali Adam Kaźmierczak, prezes Łódzkiego Związku Piłki Nożnej, Tomasz Jóźwiak, wiceprezes ŁZPN oraz prezydent miasta Paweł Osiewała i wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Sieradzu Jakub Rozmarynowski.
FOT. Dziennik Łódzki
Nadchodzące wydarzenia
03
lip
lip
Wielki Marty
- godz.: 21:30
19
wrz
wrz
SPEKTAKL "KLIMAKTERIUM 2 CZYLI MENOPAUZY SZAŁ”
- godz.: 16:00
Ostatnio dodane
Adoptowałeś psa lub kota ze schroniska? Skorzystaj z bezpłatnej pomocy behawiorysty!
- 25 czerwca 2026
- KOMUNIKAT
Makroowady "lecą" na renowację
- 23 czerwca 2026
- INNE
Koncert zespołu "Śląsk". Ważne informacje
- 23 czerwca 2026
- KULTURA
Zaproszenie na spotkanie konsultacyjne
- 23 czerwca 2026
- KOMUNIKAT
Młodzi wędkarze w akcji
- 23 czerwca 2026
- SPORT
e-Sieradz @ ADVERTpro.co 2023