- Strona główna
- Aktualności
- Rozrywka
- Wieczór grozy
31 października w Sieradzkim Centrum Kultury odbędzie się wyjątkowe wydarzenie – "Wieczór grozy". To artystyczna uczta pełna muzyki, emocji i klimatu, łącząca koncert na żywo i pokaz kultowego filmu
W programie:
godz. 19.30 – koncert „Strasznie dobra muzyka”,
godz. 21.00 – projekcja kultowego filmu „Noc żywych trupów” w reżyserii George’a A. Romero, z muzyką na żywo w wykonaniu zespołu The Washing Machine.
Na scenie wystąpi trzydziestka artystów, w tym:
Agnieszka Pawlak, Kamil Kałuża, Marcel Stasiak,
Magdalena Kozica, Oliwia Markowicz i Bartosz Włochacz z zespołu Żeromiaki,
Grupa estradowa SCK oraz młodzi adepci sztuki aktorskiej SCK.
Za scenariusz i reżyserię "Strasznie dobrego koncertu" odpowiadają Agnieszka Pawlak i Marcel Stasiak.
O charakteryzację zadbały Paulina Zawieja oraz Joanna Sujecka-Hechłacz,
a o „strasznie dobre smakołyki” – Spiżarnia.
Wieczór Grozy to połączenie muzyki, teatru i filmu, które wprowadzi publiczność w wyjątkowy klimat rodem z klasycznych horrorów.
Nie zabraknie mocnych dźwięków, świetnych kreacji aktorskich i wyjątkowej oprawy wizualnej.
Sieradzkie Centrum Kultury, ul. Dominikańska 19
31 października 2025 r.
Muzyka na żywo: The Washing Machine
Wydarzenia
Wieczór grozy
Nadchodzące wydarzenia
lip
Wielki Marty
- godz.: 21:30
wrz
SPEKTAKL "KLIMAKTERIUM 2 CZYLI MENOPAUZY SZAŁ”
- godz.: 16:00
Ostatnio dodane
Adoptowałeś psa lub kota ze schroniska? Skorzystaj z bezpłatnej pomocy behawiorysty!
- 25 czerwca 2026
- KOMUNIKAT
Makroowady "lecą" na renowację
- 23 czerwca 2026
- INNE
Koncert zespołu "Śląsk". Ważne informacje
- 23 czerwca 2026
- KULTURA
Zaproszenie na spotkanie konsultacyjne
- 23 czerwca 2026
- KOMUNIKAT
Młodzi wędkarze w akcji
- 23 czerwca 2026
- SPORT
e-Sieradz @ ADVERTpro.co 2023