- Strona główna
- Aktualności
- Kultura
- "Sieradzanie" - reaktywacja?
Zespół Pieśni i Tańca „Sieradzanie” to część historii naszego miasta – zespół działał od 1975 r. do 2013 r., współtworząc kulturę i tożsamość regionu.
Jeszcze dłużej bo od 1955 r. istniała Sieradzka Kapela Ludowa
Co myślicie o reaktywowaniu Zespołu i Kapeli?
Jeśli tańczyłaś/tańczyłeś, śpiewałaś/śpiewałeś lub grałaś/grałeś w „Sieradzanach”, daj znać:
zadzwoń: 43 8266198
albo wyślij e-mail: promocja@umsieradz.pl (w tytule prosimy napisać "Sieradzanie")
Przekaż dalej byłym członkom i sympatykom a może znów ponownie spotkamy się na scenie!
#SieradzLubię #SieradzKultura #Sieradzanie #DziedzictwoSieradza
Nadchodzące wydarzenia
03
lip
lip
Wielki Marty
- godz.: 21:30
19
wrz
wrz
SPEKTAKL "KLIMAKTERIUM 2 CZYLI MENOPAUZY SZAŁ”
- godz.: 16:00
Ostatnio dodane
Adoptowałeś psa lub kota ze schroniska? Skorzystaj z bezpłatnej pomocy behawiorysty!
- 25 czerwca 2026
- KOMUNIKAT
Makroowady "lecą" na renowację
- 23 czerwca 2026
- INNE
Koncert zespołu "Śląsk". Ważne informacje
- 23 czerwca 2026
- KULTURA
Zaproszenie na spotkanie konsultacyjne
- 23 czerwca 2026
- KOMUNIKAT
Młodzi wędkarze w akcji
- 23 czerwca 2026
- SPORT
e-Sieradz @ ADVERTpro.co 2023