Przejdź do nawigacji Przejdź do treści strony

W sieradzkim magistracie Paweł Osiewała, prezydent Miasta Sieradza oraz Maria Karbowiak, właściciel firmy BUD-TRANS podpisali umowę na realizację zadania "Budowa ul. Różanej oraz przebudowa ul. Tulipanowej.

W ramach inwestycji przewidziane jest przede wszystkim wykonanie robót w zakresie podbudowy oraz nawierzchni jezdni, chodników i zjazdów, ale także oznakowanie ulic czy wykonanie terenów zielonych. Ponadto wybudowany zostanie kanał deszczowy oraz oświetlenie LED. W zakres inwestycji wchodzi również regulacja włazów studni kanalizacyjnych.

Wartość zadania opiewa na kwotę 5 440 000,00 zł.

Urząd Miasta Sierad

Wprawdzie z perspektywy uczniów koniec wakacji nie należy do najszczęśliwszych chwil, ale Miasto Sieradz wspólnie z partnerami proponuje, by ostatnie dni wakacyjnej „laby” spędzić twórczo i wesoło

Wraz ze Smart Kids Space 2 września zapraszamy na Summer Vibes. Pozytywne wibracje będzie można poczuć w godzinach od 15 do 18 na sieradzkim Rynku.
Podczas trzech godzin zabawy będzie można bezpłatnie skorzystać z dmuchańców, animacji, pobawić się wielkimi bańkami mydlanymi, skorzystać z animacji, pomalować twarze czy oddać się szaleństwu w strefie malucha.

To nie koniec atrakcji na koniec wakacji. 26 sierpnia wraz z Sieradzkim Centrum Kultury zapraszamy na koncert muzyki irlandzkiej i etnicznej. Na Rynku będzie można posłuchać zespołów Carrantuohill oraz Ento Horizon.

Dzień później zapraszamy na warsztaty muzyczne „Letnie improwizacje z Overdrive Fun Studio. Start godz. 16.00 w amfiteatrze w parku Staromiejskim. Wstęp wolny, bez ograniczeń wiekowych.

W tym samym dniu będzie można również poobserwować zmagania siatkarzy. Razem z MOSiR Sieradz zapraszamy na turniej siatkówki kończący sezon letni na plaży w Sieradzu. Spotykamy się 27 sierpnia (niedziela) na boiskach przy kąpielisku strzeżonym MOSiR, początek gier o 9:00. Turniej zostanie rozegrany w kat. open systemem brazylijskim przy limicie 16 par. Na zgłoszenia czekamy do piątku (25 sierpnia) pod adresem mailowym: dzialsportu@mosirsieradz.pl lub numerami telefonów: 43 822 38 82 i 668 339 650

W środę, 30 sierpnia, na sieradzkim Rynku zagości „Kino na leżakach”. Na seans zapraszamy o godz. 22.00. Tym razem będzie można obejrzeć komedię „A oni dalej grzeszą, dobry Boże!”.

za na inwestycję zdobył dofinansowanie z Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg w wysokości 2 095 013,00 zł

Rozpoczęcie prac przewidziano we wrześniu, zaś zakończenie w przyszłym roku.

Rozpocznij wpisywanie wyszukiwanej frazy

Brak wyników wyszukiwania