- Strona główna
- Aktualności
- Inwestycje
- "Przystanek w dobrym klimacie"
16 grudnia 2025 roku zakończono realizację zadania pn. "Przystanek w dobrym klimacie". W skład zadania wchodziły prace związane z dostawą i montażem na Placu Wojewódzkim w Sieradzu wiaty przystankowej komunikacji miejskiej. Wiata wyposażona jest: w siedzisko z oparciem na części długości wiaty z wyłączeniem segmentu wyposażonego w panel reklamowy, znak przystanku oraz kosz na śmieci, podświetlaną jednostronną gablotę na reklamę, podświetlaną gablotę na rozkład jazdy, donice na zieleń (wykończone drewnem), tylne donice wyposażone w pergole na rośliny pnące, gniazda USB 4 x 5V, czujnik zmierzchu do włączania oświetlenia, panele fotowoltaiczne do zasilania oświetlenia oraz gniazd USB montowane na dachu wiaty min. 400W, akumulator żelowy głębokiego rozładowania min. 120 Ah.
Koszt około 50.000,00 zł
Dofinansowanie z In Post sp. zo.o. 30.000,00 zł.
Termin realizacji : 03.10.2025-16.12.2025 r.
Nadchodzące wydarzenia
wrz
SPEKTAKL "KLIMAKTERIUM 2 CZYLI MENOPAUZY SZAŁ”
- godz.: 16:00
Ostatnio dodane
SP nr 9 w Sieradzu siódmą drużyną w Polsce
- 09 czerwca 2026
- SPORT
Zapisz się na rajd i kręć kilometry dla Sieradza
- 09 czerwca 2026
- ROZRYWKA
Plażowa siatkówa w centrum Sieradza
- 08 czerwca 2026
- SPORT
Umowa na Roweckiego podpisana
- 08 czerwca 2026
- INWESTYCJA
Debata nad raportem
- 08 czerwca 2026
- KOMUNIKAT
e-Sieradz @ ADVERTpro.co 2023