- Strona główna
- Aktualności
- Inwestycje
- "Przystanek w dobrym klimacie"
16 grudnia 2025 roku zakończono realizację zadania pn. "Przystanek w dobrym klimacie". W skład zadania wchodziły prace związane z dostawą i montażem na Placu Wojewódzkim w Sieradzu wiaty przystankowej komunikacji miejskiej. Wiata wyposażona jest: w siedzisko z oparciem na części długości wiaty z wyłączeniem segmentu wyposażonego w panel reklamowy, znak przystanku oraz kosz na śmieci, podświetlaną jednostronną gablotę na reklamę, podświetlaną gablotę na rozkład jazdy, donice na zieleń (wykończone drewnem), tylne donice wyposażone w pergole na rośliny pnące, gniazda USB 4 x 5V, czujnik zmierzchu do włączania oświetlenia, panele fotowoltaiczne do zasilania oświetlenia oraz gniazd USB montowane na dachu wiaty min. 400W, akumulator żelowy głębokiego rozładowania min. 120 Ah.
Koszt około 50.000,00 zł
Dofinansowanie z In Post sp. zo.o. 30.000,00 zł.
Termin realizacji : 03.10.2025-16.12.2025 r.
Nadchodzące wydarzenia
lip
Wielki Marty
- godz.: 21:30
wrz
SPEKTAKL "KLIMAKTERIUM 2 CZYLI MENOPAUZY SZAŁ”
- godz.: 16:00
Ostatnio dodane
Adoptowałeś psa lub kota ze schroniska? Skorzystaj z bezpłatnej pomocy behawiorysty!
- 25 czerwca 2026
- KOMUNIKAT
Makroowady "lecą" na renowację
- 23 czerwca 2026
- INNE
Koncert zespołu "Śląsk". Ważne informacje
- 23 czerwca 2026
- KULTURA
Zaproszenie na spotkanie konsultacyjne
- 23 czerwca 2026
- KOMUNIKAT
Młodzi wędkarze w akcji
- 23 czerwca 2026
- SPORT
e-Sieradz @ ADVERTpro.co 2023