Przejdź do nawigacji Przejdź do treści strony

17 kwietnia 2024 r. w Sieradzu miał miejsce finał XXXIV Wojewódzkich Eliminacji Ogólnopolskiego Konkursu Policjant Ruchu Drogowego.

W dwudniowym konkursie wzięło udział 23 wykwalifikowanych i doświadczonych policjantów z całego województwa, którzy wykazali się wiedzą i umiejętnościami w dziedzinie ruchu drogowego. Funkcjonariusze rywalizowali w 6 konkurencjach: test wiedzy, strzelanie, jazda samochodem i motocyklem po wyznaczonym torze, pierwsza pomoc i ręczna regulacja ruchem.

Konkurs ten był doskonałą okazją do podkreślenia znaczenia odpowiedzialności za bezpieczeństwo na drogach, a także do uhonorowania policjantów, którzy poświęcają swoją pracę na rzecz ochrony innych uczestników ruchu drogowego.

Poziom rywalizacji był imponujący. W każdej z konkurencji walka o zwycięstwo toczyła się do ostatnich chwil, a różnice w punktacji między uczestnikami były minimalne. To świadectwo ogromnego zaangażowania i profesjonalizmu policjantów ruchu drogowego, którzy nieustannie dążą do perfekcji w wypełnianiu swojej misji.

Po zaciętej walce, na podium stanęli prawdziwi mistrzowie:

1. miejsce: sierż. sztab. Konrad Hornich z KPP Pabianice

2. miejsce: asp. Michał Kotynia z KMP Skierniewice

3. miejsce: sierż. sztab. Konrad Kołecki z KMP Łódź


Funkcjonariusze, którzy zajęli dwa pierwsze miejsca reprezentować będą nasze województwo na szczeblu krajowym, gdzie zmierzą się z najlepszymi z najlepszych w Polsce.

Źródło: Komenda Wojewódzka Policji w Łodzi

Rozpocznij wpisywanie wyszukiwanej frazy

Brak wyników wyszukiwania