- Strona główna
- Aktualności
- Komunikaty
- Możliwe ograniczenia w działaniu Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Sieradzu
Mija już 15 lat od dnia oddania do użytkowania Stacji Przeładunkowej Odpadów Komunalnych w Sieradzu, na której funkcjonuje również Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych. Na chwilę obecną zostało zakończone postępowanie, które wyłoniło Wykonawcę kompleksowego remontu nawierzchni na całym terenie Stacji.
Dlatego też już od najbliższego poniedziałku, od 8 września do 27 września 2025 roku mogą wystąpić ograniczenia w funkcjonowaniu Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych w Sieradzu, polegające na:
- całkowitym zakazie wjazdu pojazdami o masie całkowitej powyżej 3,5 tony,
- czasowym braku możliwości wjazdu jakimkolwiek pojazdem na teren PSZOK-u.
W związku z powyższym prosimy mieszkańców dostarczających odpady komunalne na PSZOK o wyrozumiałość i cierpliwość lub o dostarczenie odpadów komunalnych po zakończonym remoncie PSZOK-u.
Nadchodzące wydarzenia
wrz
SPEKTAKL "KLIMAKTERIUM 2 CZYLI MENOPAUZY SZAŁ”
- godz.: 16:00
Ostatnio dodane
SP nr 9 w Sieradzu siódmą drużyną w Polsce
- 09 czerwca 2026
- SPORT
Zapisz się na rajd i kręć kilometry dla Sieradza
- 09 czerwca 2026
- ROZRYWKA
Plażowa siatkówa w centrum Sieradza
- 08 czerwca 2026
- SPORT
Umowa na Roweckiego podpisana
- 08 czerwca 2026
- INWESTYCJA
Debata nad raportem
- 08 czerwca 2026
- KOMUNIKAT
e-Sieradz @ ADVERTpro.co 2023