Przejdź do nawigacji Przejdź do treści strony

Jak już informowaliśmy, z okazji Dnia Kobiet zapraszamy 9 marca (sobota) do Sieradzkiego Centrum Kultury na bezpłatny seans filmowy pt. "Miłość jak miód"

Początek o godz. 18.00.
Zaproszenia można odbierać od 21 lutego w siedzibie SCK, ul. Dominikańska 19,  w godzinach pracy kasy SCK czyli 14-19 i godzinę przed każdym wydarzeniem odbywającym się w SCK.

"Miłość jak miód"

Majkę (Agnieszka Suchora) i Agatę (Edyta Olszówka) równie dużo łączy, codzieli. Obie są po pięćdziesiątce, przechodzą menopauzę i nie wierzą, że w ich życiu cokolwiek zmieni się na lepsze. Jedna mieszka nad Bałtykiem, druga w Tatrach. Jedna prowadzi cukiernię, druga jest wziętą architektką wnętrz. Jedna jest wdową, drugą partner właśnie zostawił dla młodszej. Jedna
poświęca się dzieciom i wnukom, kompletnie zapominając o sobie, druga nie ma rodziny i dba o swój duchowy rozwój. Pewnego dnia przyjaciółki spotykają się na pogrzebie koleżanki z liceum. Agata namawia Majkę do spontanicznego wyjazdu w góry, sama zaś zajmuje jej miejsce. Nieoczekiwana zamiana ról przynosi szereg komplikacji, zabawnych zwrotów akcji i wyzwań, którym kobiety będą musiały stawić czoła. Czy uda im się przezwyciężyć przyzwyczajenia, uprzedzenia i lęki? Czy zdobędą się na odwagę, żeby otworzyć się na miłość i rozpocząć nowy rozdział w życiu? Czy naprawdę nigdy na nic nie jest za późno?

„Miłość jak miód” to obyczajowa komedia o dojrzałej przyjaźni i miłości, która przychodzi niespodziewanie i nie patrzy na metrykę.


Rozpocznij wpisywanie wyszukiwanej frazy

Brak wyników wyszukiwania