Strefa mieszkańca!

Zaloguj się
Zarejestruj się
Post

aktualność

Aktualność Zmiany w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Sieradzu

Zmiany w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Sieradzu


Po 15 latach na stanowisku dyrektora Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Sieradzu, z funkcją tą żegna się Krzysztof Bejmert

- To jest dla mnie trudny moment, bo nie umiem nie okazywać emocji, kiedy muszę zostawić coś i kogoś na czym i na kim mi bardzo zależy, i z kim spędziłem kawał życia. Przez 15 lat codziennie spotykaliśmy się, realizowaliśmy to, co do nas należało, podejmowaliśmy sporo nowych wyzwań. Udało nam się wspólnie zrealizować szereg nowych przedsięwzięć - mówił na spotkaniu z pracownikami Krzysztof Bejmert, nie kryjąc wzruszenia.

Krzysztof Bejmert sieradzkim MOPS kierował od 1 maja 2008 r. - Pracował Pan ze wspaniałym zespołem i mam nadzieję, że nowym Pan dyrektor spełni oczekiwania zarówno ze strony Urzędu Miasta, jak i pracowników Ośrodka. Przed nami wiele wyzwań. Dziękuję bardzo za te 15 lat i życzę kolejnych sukcesów.

31 stycznia 2023 r. jest dla dotychczasowego dyrektora ostatnim dniem pracy. Z opieką społeczną jednak się nie żegna, bo będzie zarządzał  ośrodkiem pomocy w Zduńskiej Woli, w której mieszka.

Od 1 lutego pełniącym obowiązki dyrektora MOPS w Sieradzu będzie Grzegorz Delida, który z sieradzkim ośrodkiem związany jest od 29 lat.

Może Cię zainteresować

Eko-dom. Konkurs. Inne

Eko-dom. Konkurs.

Rozpoczęła się rekrutacja do przedszkoli i szkół podstawowych Edukacja

Rozpoczęła się rekrutacja do przedszkoli i szkół podstawowych

"Renia" w Zapuście Relacje

"Renia" w Zapuście

Dofinansowanie do przebudowy Różanej i Tulipanowej Inwestycje

Dofinansowanie do przebudowy Różanej i Tulipanowej

Komentarze