Post

aktualność

Aktualność XII Europejskie Forum Gospodarcze Łódzkie 2019

XII Europejskie Forum Gospodarcze Łódzkie 2019

Łódzki Urząd Marszałkowski zaprasza na XII Europejskie Forum Gospodarcze Łódzkie 2019. Szerokie spektrum tematów, znakomici goście i prelegenci - profesjonaliści zapewniają, że będzie to spotkanie oparte na wiedzy, a wymiana doświadczeń będzie ogromną wartością.
Bloki tematyczne są skoncentrowane na najważniejszych dla Łódzkiego dziedzinach gospodarki. - Będziemy więc mówić o rolnictwie i przetwórstwie rolno-spożywczym oraz logistyce i transporcie. Dużą uwagę poświęcimy przedsiębiorcom, a także nowym technologiom i pracom badawczym. Zapraszam też Państwa do prac nad strategią rozwoju województwa.Chcę, aby zbliżające się forum miało charakter otwartej dyskusji poprowadzonej wprawdzie przez fachowców, ale zachęcającej do wyrażania opinii i włączania się do niej. Zależy mi jednocześnie aby inspirowało, motywowało do działania i zachęcało do wspólnej pracy na rzecz naszego regionu. Dlatego liczę na Państwa obecność - mówi Grzegorz Schreiber, marszałek Województwa Łódzkiego.

Europejskie Forum Gospodarcze to wydarzenie bezpłatne, wystarczy zarejestrować się na stronie internetowej lub w dniach trwania Forum na miejscu wydarzenia przy stoisku rejestracyjnym.

Może Cię zainteresować

Budowa nowej ulicy Inwestycje

Budowa nowej ulicy

Komentarze