Strefa mieszkańca!

Zaloguj się
Zarejestruj się
Post

aktualność

Aktualność Wywieś flagę i prześlij zdjęcie

Wywieś flagę i prześlij zdjęcie

W niedzielę 2 maja przypada Dzień Flagi. Miasto zaprasza do wspólnego świętowania - głownie w mediach społecznościowych. Tego dnia zrób zdjęcie flagi, udekorowanego domu czy balkonu i prześlij w komentarzu na profilu Sieradz Lubię. Dołącz do akcji "Biało-czerwony Sieradz"!

Tego dnia Urząd Miasta Sieradza wspólnie z MOSiR Sieradz i Hufcem ZHP w Sieradzu uczczą Dzień Flagi na moście wantowym. Relację z tego wydarzenia będzie można zobaczyć na stronie sieradz.eu, facebooku Sieradz Lubię i kanale youtube Miasta Sieradza.
Na most harcerze wniosą kilkumetrową polską flagę, wspólnie odśpiewamy hymn a następnie instruktor wspinaczki zawiesi flagę na 43,5 metrowym pylonie mostu wantowego. Krótka, symboliczna uroczystość rozpocznie się godzinie 12.00.

*Z uwagi na bezpieczeństwo, w przypadku złych warunków atmosferycznych, zawieszenie flagi na pylonie mostu nie odbędzie się.


W niedziele 2 maja mija 45 lat od powstania Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacji w Sieradzu. Osoby, które tego dnia zdecydują się na przejazd komunikacją miejską otrzymają chorągiewki i urodzinowe upominki od MPK.

Może Cię zainteresować

Trzech chętnych na most Inwestycje

Trzech chętnych na most

Nabór na rachmistrzów spisowych Komunikaty

Nabór na rachmistrzów spisowych

Konkurs plastyczny – Pisanka 2021 Edukacja

Konkurs plastyczny – Pisanka 2021

30 lat minęło Relacje

30 lat minęło

Komentarze