Strefa mieszkańca!

Zaloguj się
Zarejestruj się
Post

aktualność

Aktualność Wypełnij, zaplanuj, twórz

Wypełnij, zaplanuj, twórz


Zapraszamy sieradzan do udziału w ankiecie dotyczącej kierunków rozwoju miasta w latach 2020-2030. Jakie cele i jakie zadania mają być priorytetem Sieradzan najbliższe lata? Na to pytanie z pomocą mieszkańców chcemy odpowiedzieć opracowując Strategię Rozwoju Miasta Sieradza. Ankietę można wypełnić do 19 lutego.

W proces przygotowania strategii są zaangażowani przedstawiciele Urzędu Miejskiego i jego jednostek organizacyjnych. Ważną rolę odgrywają również eksperci, którzy mają wiedzę i narzędzia inne niż urzędnicy, a ich spojrzenie na rozwój miasta jest bardziej bezstronne i analityczne. Istotną grupę, zaangażowaną w prace nad tworzeniem dokumentu, mają stanowić również sieradzanie, a także przedstawiciele różnych środowisk działających na rzecz rozwoju miasta.

- Zachęcamy Państwa do podzielenia się Państwa spostrzeżeniami na temat obecnej kondycji naszego Miasta, wskazania jego potencjalnych wad i zalet, a także określenia pożądanych kierunków rozwoju w kolejnych latach. Strategia stanowi jedno z narzędzi umożliwiających monitorowanie poziomu jego rozwoju - mówi Paweł Osiewała, prezydent Sieradza.

Mieszkańcy Sieradza oraz przedstawiciele organizacji pozarządowych mogą wypełnić ankietę:

  •     papierową i złożyć ją w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Sieradza, pl. Wojewódzki 1 w godz. 7:30-15:30 (ankieta do pobrania na dole strony).

Klikając w powyższy link przekierowani zostaną Państwo do formularza anonimowej ankiety, której wypełnienie zajmie około 5-10 minut. Każdy głos i opinia wyrażona w ankiecie, będą stanowiły wkład do zgromadzenia informacji potrzebnych do wytyczenia nowych kierunków rozwoju Sieradza.


Załączniki

# Plik Data publikacji Typ Rozmiar Pobrań
1 Ankieta Strategia Rozwoju Sieradza 2020-30 26.01.2021 pdf 217,91 KB 38
2 Ankieta Strategia Rozwoju Sieradza 2020-30 - wersja edytowalna 26.01.2021 docx 47,8 KB 21

Może Cię zainteresować

Budowa oczyszczalni zakończona Inwestycje

Budowa oczyszczalni zakończona

XLI Sesja Rady Miejskiej. Zapowiedź Rada Miejska

XLI Sesja Rady Miejskiej. Zapowiedź

Nakręć się na pomaganie... nakrętkami Inne

Nakręć się na pomaganie... nakrętkami

Projekt nowej drogi Inwestycje

Projekt nowej drogi

Komentarze