Strefa mieszkańca!

Zaloguj się
Zarejestruj się
Post

aktualność

Aktualność Warsztaty online w SCK

Warsztaty online w SCK

Zapraszamy do obejrzenia warsztatów plastycznych online, przygotowanych na tegoroczne ferie przez Sieradzkie Centrum Kultury i Centrum Informacji Kulturalnej.

W tym roku zajęcia w tradycyjnej formie nie mogą się odbyć, dlatego zdecydowaliśmy się na nagranie naszych warsztatów - tak, aby każde dziecko mogło w nich wziąć udział bez konieczności wychodzenia z domu. Zamysłem tegorocznych warsztatów jest bowiem to, aby bez  potrzeby zakupu specjalnych materiałów, móc wyczarować ciekawe prace z tego, co znajdziemy w każdym gospodarstwie domowym. W ruch pójdą zatem mazaki, plastelina, blok rysunkowy, mąka, klej, niepotrzebne deseczki czy nakrętki po słoikach. Dla każdego znajdzie się coś interesującego!

Przygotowaliśmy pięć różnorodnych odcinków, które postaramy się publikować codziennie do końca ferii. Nie chcemy  zdradzać tematyki poszczególnych warsztatów, gdyż jest to swego rodzaju niespodzianka. Filmy zamieszczać będziemy na naszym kanale na YouTube (SCKSieradz) oraz na profilu facebookowym Sieradzkiego Centrum Kultury oraz Centrum Informacji Kulturalnej w Sieradzu.

Pierwszy odcinek można już obejrzeć na naszym kanale!

Link do niego znajduje się tutaj: https://www.youtube.com/watch?v=3YdioHDudcg

Kolejne filmy publikować będziemy na bieżąco.  


Może Cię zainteresować

Warsztaty dla dzieci Edukacja

Warsztaty dla dzieci

Komentarze