Strefa mieszkańca!

Zaloguj się
Zarejestruj się
Post

aktualność

Aktualność Walentynkowy weekend kinowy

Walentynkowy weekend kinowy

Dzień świstaka na przyjęciu weselnym i to na rauszu? Czemu nie... zwłaszcza w kinie.


Miejsce: Kino Teatr (Sieradzkie Centrum Kultury ul. Dominikańska 19)
Bilety w cenie:  normalny - 18 zł, ulgowy - 16 zł (dostępne na www.scksieradz.pl oraz w kasie SCK)

12 lutego 2021 (piątek)
17:00 – PALM SPRINGS
19:30 -  PALM SPRINGS

13 lutego 2021 (sobota)
14:30 - PALM SPRINGS
17:00 – PALM SPRINGS
19:30 -  PALM SPRINGS

14 lutego 2021 (niedziela)
14:30 - PALM SPRINGS
17:00 – PALM SPRINGS
19:30 -  NA RAUSZU

Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem wszelkich rygorów sanitarnych. Na teren wydarzenia zostaną wpuszczone wyłącznie osoby w maseczkach, po wcześniejszej obowiązkowej dezynfekcji rąk. Ilość miejsc ograniczona. Wszystkich uczestników prosimy o przestrzeganie o zasad oraz zachowanie bezpiecznej odległości 1,5 m przed, po, jak i w trackie trwania samego wydarzenia.

Przedpremierowo! PALM SPRINGS - komedia – USA 2021

Beztroski Nyles (Andy Samberg) i zadeklarowana singielka Sarah (Cristin Milioti) poznają się na weselu w Palm Springs. Sztywna impreza niespodziewanie odsłania swój wybuchowy potencjał, kiedy okazuje się, że oboje zostali uwięzieni w pętli czasowej i w kółko przeżywają ten sam dzień. W sytuacji na pierwszy rzut oka beznadziejnej, Nyles i Sarah odkryją, jakie możliwości daje całkowita wolność. Wspólnie zrealizują najbardziej szalone pomysły, by przy okazji przeżyć najbardziej odjechany romans wszech czasów.

„Palm Springs" to inteligentna i przezabawna komedia, która stała się rewelacją festiwalu Sundance. Świetny debiut amerykańskiego reżysera Maxa Barbakowa zebrał entuzjastyczne recenzje i ocenę bliską 100% na Rotten Tomatoes. To jeden z tych filmów, który chce się oglądać i oglądać – w kinie, z przyjaciółmi lub z ukochaną osobą. W rolach głównych Andy Samberg, gwiazda „Brooklyn 99" i „Saturday Night Live", oraz Cristin Milioti, znana z serialu „Fargo" czy „Jak poznałem waszą matkę".

NA RAUSZU - komedia / dramat - Dania 2020

„Ten eksperyment to jazda bez trzymanki! Na rauszu opowiada historię grupy przyjaciół, nauczycieli szkoły średniej, zainspirowanych teorią, że skromna dawka czegoś mocniejszego pozwala otworzyć się na świat i lepiej w nim funkcjonować. Nie przewidują jednak skutków, jakie pociągnie za sobą długotrwałe utrzymywanie stałego poziomu alkoholu we krwi – przez cały dzień, również w pracy…

Może Cię zainteresować

BIało-czerwona dla Sieradza Inne

BIało-czerwona dla Sieradza

Radzili o mieszkaniach i boiskach Rada Miejska

Radzili o mieszkaniach i boiskach

Ulgi dla restauratorów przyjęte Rada Miejska

Ulgi dla restauratorów przyjęte

Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej Inne

Dzień Pamięci Ofiar Zbrodni Katyńskiej

Komentarze