Post

wydarzenie

Wydarzenie Trio Jazzowe - koncert

Trio Jazzowe - koncert

  • Data: 22 marca 2019
  • Godzina: 18:00
  • Data zakończenia: 30 listopada -0001
  • Godzina zakończenia: 00:00
  • Adres: ul. Jana Pawła II 48, Sieradz


Połączyła ich wspólna pasja do jazzu. Grają standardy muzyki amerykańskiej, zwane popularnie standardami jazzowymi.
Swój muzyczny kunszt zaprezentują w sieradzkiej szkole muzycznej 22 marca 2019 r. o godzinie 18:00. W programie koncertu swing, blues, bossa nowa, nastrojowe ballady.
To kolejny koncert z cyklu „Poliż Jazz”, na który zaprasza Państwowa Szkoła Muzyczna I st. i Towarzystwo Muzyczne FERMATA w Sieradzu.
Wystąpi Trio Jazzowe w składzie: Marcin Jagiełło – fortepian, Włodek Kozłowski – gitara basowa,  Tomasz Świtalski – perkusja.

MARCIN JAGIEŁŁO – studiował w Akademii Muzycznej w Łodzi w klasie fortepianu. Uczestnik wielu warsztatów na terenie całego kraju, prowadzonych między innymi przez Leszka Możdżera, Andrzeja Jagodzińskiego czy Bogdana Hołownię.
Porusza się na co dzień w wielu stylistykach muzycznych – nieobca jest mu muzyka klasyczna, jazzowa, czy współczesne brzmienia popowe. Występował na scenie między innymi z Andrzejem Wawrzyniakiem, Jackiem Delongiem, Grażyną Błęcką – Kolską, Anną Cymerman, czy Magdaleną Wasylik.

WŁODEK KOZŁOWSKI - z wykształcenia kontrabasista. Koncertował z Radiem Łódź. Obecnie gitarzysta basowy. Z zespołami, które współtworzy gra głównie standardy jazzowe. Artyści, z którymi miał przyjemność współpracować, to m.in: wybitny skrzypek jazzowy Maciej Strzelczyk, pianiści Jarosław Małys, Witold Janiak, gitarzysta Krzysztof Woliński, perkusista Grzegorz Grzyb oraz aktorka Grażyna Błęcka – Kolska.

TOMASZ ŚWITALSKI – absolwent Akademii Muzycznej w  Łodzi.  Był związany z łódzką i warszawską sceną jazzową. Wieloletnia współpraca z krakowskim kabaretem Spotkanie z Balladą. Był członkiem warszawskiej orkiestry jazzowo - rozrywkowej Big Warsaw Band oraz brał udział w międzynarodowym projekcie Andrew Lloyd Webber Gala koncertując w Europie zachodniej. Grał z takimi artystami jazowymi jak: Krzysztof Herdzin, Paweł Perliński, Robert Majewski oraz wokalistami: Ewą Bem, Danutą Błażejczyk, Zbigniewem Wodeckim, Andrzejem Zauchą, Ryszardem Rynkowskim .Obecnie współpracuje z muzykami łódzkiej sceny jazzowej.


Wstęp 20,00 zł. Bilety do nabycia w sekretariacie szkoły.
SERDECZNIE ZAPRASZAMY.

Może Cię zainteresować

Trio Jazzowe - koncert Kultura

Trio Jazzowe - koncert

Turniej skrzypków Kultura

Turniej skrzypków

Wygraj albumy o Antoine'ie. Znamy zwycięzców Inne

Wygraj albumy o Antoine'ie. Znamy zwycięzców

Muzycznie powitali wiosnę Relacje

Muzycznie powitali wiosnę

Komentarze