Post

aktualność

Aktualność Styczeń w Kinie Teatr

Styczeń w Kinie Teatr

Jak zostać gangsterem i czy dwie żony to problem? Odpowiedzi szukajcie w styczniowym repertuarze Kina Teatr w Sieradzu

KINO TEATR Repertuar styczeń 2020

Miejsce: Kino Teatr (Sieradzkie Centrum Kultury ul. Dominikańska 19)
Bilety dostępne na www.scksieradz.pl oraz w kasie SCK

6-9 stycznia 2020
17:00 Pan T.
19:15 Jak zostałem gangsterem

11-13 stycznia 2020
17:00 Mayday
19:15 Jak zostałem gangsterem

15-16 stycznia 2020
17:00 Mayday
19:15 Jak zostałem gangsterem

Pan T. – Polska  / Komedia / dramat   1 godz. 46 min.
Bilety w cenie:  normalny - 18 zł, ulgowy - 16 zł  (dostępne na www.scksieradz.pl oraz w kasie SCK)
„Pełna czarnego humoru, seksu i wzruszeń, zaskakująco współczesna historia o Polsce z absurdalnych czasów, w których rzeczy bardzo nieprawdopodobne były całkiem możliwe. Przesycona nostalgią podróż do niezwykłego świata, w którym słynni pisarze i poeci artystycznej bohemy zasiadywali w knajpach i kawiarniach ukradkiem komentując zło otaczającego ich świata.”

Jak zostałem gangsterem – Polska / Akcja , 2 godz. 20 min.
Bilety w cenie:  normalny - 18 zł, ulgowy - 16 zł (dostępne na www.scksieradz.pl oraz w kasie SCK)
„Jak zostałem gangsterem. Historia prawdziwa” to film o przyjaźni i miłości w czasach, w których pozwolenie sobie na emocje może okazać się tragiczne w skutkach. W życiu Bohatera liczą się tylko dwie osoby – najbliższy przyjaciel i ukochana kobieta, a światem jego interesów rządzi przemoc. Akcja filmu zaczyna się w latach 70-tych – już wtedy młody Bohater wie, że adrenalina smakuje bardziej niż mleko w proszku. Z czasem odkrywa też pragnienie pieniędzy, władzy i bycia ponad prawem. Rozpoczyna się transformacja, a jego gangsterski talent rozkwita. Wspólnie z przyjacielem buduje własną armię. Oparta na faktach historia Bohatera po raz pierwszy pokazuje prawdziwe oblicze polskich mafiosów: zaczynali w kreszowych dresach i stworzyli organizację przestępczą, która przez chwilę panowała nad całym krajem. Finał tej historii nie został jednak napisany pociskami i krwią – czasem słowo rani mocniej niż kula, a miłość i przyjaźń mogą być lekarstwem, nawet w najbardziej okrutnych rękach.

Mayday  – Polska / Komedia , 1 godz. 30 min.
Bilety w cenie:  normalny - 18 zł, ulgowy - 16 zł (dostępne na www.scksieradz.pl oraz w kasie SCK)
Dwie żony to nie zdrada? Janek (Piotr Adamczyk) prowadzi podwójne życie – jest mężem Basi (Anna Dereszowska), z którą mieszka w Warszawie oraz… Marysi (Weronika Książkiewicz), z którą dzieli piękny dom na obrzeżach stolicy. Żadna z kobiet nie wie nic o istnieniu tej drugiej. Dzięki umiejętnemu lawirowaniu między dwiema żonami wszystko jakoś się układa… do czasu, kiedy pewnego dnia na głowę Janka spadną dodatkowe, pozamałżeńskie kłopoty. Ryzyko, że któraś z jego ukochanych dowie się o podwójnym związku wzrasta dramatycznie, a bohaterowi nie starcza już wymówek, aby ukryć prawdę. Na szczęście z pomocą przychodzi mu znajomy Staszek (Adam Woronowicz). Lawina zdarzeń, pomyłek i zwrotów akcji przerosną ich wielokrotnie… a to dopiero początek. Każde wymyślone na poczekaniu męskie kłamstewko będzie miało kolosalne skutki!

Może Cię zainteresować

Sieradz lubię TV - 21.08.2020 Inne

Sieradz lubię TV - 21.08.2020

Kino Teatr. Repertuar na wrzesień Rozrywka

Kino Teatr. Repertuar na wrzesień

Spływy kajakowe - ruszyły zapisy Rozrywka

Spływy kajakowe - ruszyły zapisy

Zakończenie wakacji 2020 Rozrywka

Zakończenie wakacji 2020

Komentarze