Post

aktualność

Aktualność Smart senior

Smart senior

Jak smart korzystać ze smartfonu? Młodzieżowa Rada Miejska wraz z Urzędem Miasta w Sieradzu i firmami Orange oraz Samsung zapraszają na warsztaty obsługi smartfona dla seniorów.

- Smartfony czy tablety to nie jest wcielone zło - mówią członkowie, kończącej już swoje urzędowanie w tej kadencji, Młodzieżowej Rady Miejskiej. To właśnie oni wyszli z inicjatywą, by do urządzeń z systemem android przekonać seniorów. Na warsztatach, które odbędą się już 16 października w Centrum Informacji Kulturalnej (Rynek 18) w godzinach od 10 do 16.00. Będzie można nie tylko zapoznać się z podstawowymi funkcjami nowoczesnych telefonów, ale także z aplikacjami, które potrafią znacznie ułatwić nam życie.

Warsztaty przeznaczone są dla 15 osób. Szkolenie prowadzone będzie przez pracowników firmy Orange, z pomocą naszych młodych radnych. Smartfony na warsztaty zapewni firma Samsung.

Zgłoszenia na warsztaty przyjmujemy pod numerem telefonu 43 826 61 10 do 14 października. O zakwalifikowaniu do udziału w warsztatach decyduje kolejność zgłoszeń.

Zdjęcie wykorzystane w grafice:
Designed by rawpixel.com / Freepik

Może Cię zainteresować

Akcja "Gotowi do wspólnej służby" Komunikaty

Akcja "Gotowi do wspólnej służby"

Sieradz lubię TV - 29.05.2020 Inne

Sieradz lubię TV - 29.05.2020

Komentarze