Strefa mieszkańca!

Zaloguj się
Zarejestruj się
Post

aktualność

Aktualność Sieradzka Strefa Kibica. Czas na Hiszpanię

Sieradzka Strefa Kibica. Czas na Hiszpanię

Po bardzo słabym występie i przegranej w meczu ze Słowacją, teraz na polską ekipę czeka arcytrudny pojedynek z Hiszpanią. Mecz będzie można obejrzeć w Sieradzkiej Strefie Kibica na stadionie MOSiR przy ul. Sportowej.

Bramy strefy otworzone dla kibiców zostaną o godz. 19.30.
Organizatorem wydarzenia jest Urząd Miasta Sieradza oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Sieradzu. Partnerem Sieradzkiej Strefy Kibica jest również KS Warta Sieradz. Wspólnie na wielkim ekranie obejrzymy trzy grupowe zmagania polskiej drużyny i mamy nadzieję, że także te w fazie pucharowej. Gdyby reprezentacja Polski nie wywalczyła awansu do 1/8 finału, w Strefie będzie można obejrzeć mecz półfinałowy EURO 2020, który zaplanowany jest na 6 lipca.
Dodatkowo, przed meczem Hiszpania - Polska (19 czerwca), rozegrany zostanie tradycyjny pojedynek przyjaźni pomiędzy sponsorami a Zarządem Warty Sieradz. Spotkania do tej pory odbywały się w formule jednego spotkania. W tym roku będzie to mały turniej na dwóch boiskach z udziałem 4 drużyn złożonych z rodziców roczników juniorskich. Zatem będzie łącznie 6 drużyn.
Dwa lata temu lepsi na boisku byli Sponsorzy, rok temu Zarząd. -  Jak będzie w tym roku? Przekonamy się 19 czerwca. Tego dnia i podczas pozostałych transmisji przyjdźmy na stadion w barwach narodowych, szalikach, czapkach, by wspólnie dopingować polską drużynę - mówi Tomasz Jóźwik, prezes KS Warta Sieradz
Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem wszelkich rygorów sanitarnych. W strefie obowiązuje limit miejsc. Wejście na stadion możliwe będzie godzinę przed rozpoczęciem transmisji.
Wszystkich uczestników prosimy o przestrzeganie zasad oraz zachowanie bezpiecznej odległości 1,5 m przed, po, jak i w trackie trwania samego wydarzenia.

Biorąc pod uwagę pojemność obiektu, w Sieradzkiej Strefie Kibica będzie mogło przebywać 350 osób. Każdy z kibiców wpuszczany na teren MOSiR otrzyma specjalną opaskę, która będzie uprawniała do przebywania w Strefie

Może Cię zainteresować

Święto lekkiejatletyki Sport

Święto lekkiejatletyki

Zapaśnicze lato Sport

Zapaśnicze lato

VI Sieradzki Cross Towarzyski Sport

VI Sieradzki Cross Towarzyski

Finał Paralekkoatletycznego Grand Prix Polski w Sieradzu Sport

Finał Paralekkoatletycznego Grand Prix Polski w Sieradzu

Komentarze