Strefa mieszkańca!

Zaloguj się
Zarejestruj się
Post

aktualność

Aktualność Roweckiego do przebudowy

Roweckiego do przebudowy

Sieradzki magistrat przymierza się do modernizacji kolejnej ulicy w mieście. Urząd ogłosił właśnie przetarg na wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy ul. gen. Stefana Roweckiego-Grota

Zamówienie obejmuje wykonanie dokumentacji projektowej umożliwiającej przebudowę ul. gen. Stefana Roweckiego-Grota w Sieradzu wraz z budową i przebudową parkingów w rejonie  tej ulicy. W zakres zamówienia wchodzi również zaprojektowanie infrastruktury związanej z funkcjonowaniem drogi i parkingów, tj. odwodnienia poprzez istniejącą i projektowaną sieć kanalizacji deszczowej, zieleni i elementów małej architektury na terenie objętym opracowaniem.

W planach jest modernizacja oświetlenia ulicznego wzdłuż całej ulicy oraz ustawienie latarni w rejonie istniejących w tej części osiedla parkingów (parking w rejonie budynków Aleja Grunwaldzka 9 i ul. Roweckiego 2 oraz parkingu pomiędzy blokami przy ul. Stacheckiego-Koliba 2 i Roweckiego 1).

Termin składania ofert mija 4 maja o godz. 10.00. Wykonawca na wykonanie dokumentacji projektowej będzie miał 8 miesięcy, licząc od dnia zawarcia umowy.

Może Cię zainteresować

Sieradzkie Wrota Czasu. Tłumy do podróży w czasie Relacje

Sieradzkie Wrota Czasu. Tłumy do podróży w czasie

Kolej Dużej Prędkości w Sieradzu. Zmiany w systemie wywłaszczenia gruntu. Inne

Kolej Dużej Prędkości w Sieradzu. Zmiany w systemie wywłaszczenia gruntu.

Będzie bezpiecznej... Inwestycje

Będzie bezpiecznej...

Wiosenne porządki w Sieradzu Gospodarka

Wiosenne porządki w Sieradzu

Komentarze