Strefa mieszkańca!

Zaloguj się
Zarejestruj się
Post

aktualność

Aktualność Profilaktyczna akcja onkologiczna

Profilaktyczna akcja onkologiczna

Województwo Łódzkie oraz Wojewódzkie Wielospecjalistyczne Centrum Onkologii i Traumatologii im. M. Kopernika w Łodzi zaprasza mieszkańców województwa do wzięcia udziału w bezpłatnych konsultacjach i badaniach lekarskich w ramach akcji profilaktyki onkologicznej

W czasie pandemii nie należy zapominać jak ważne jest wczesne wykrywanie i leczenie schorzeń nowotworowych. Dlatego zwracamy się z uprzejmą prośbą o udostępnienie na Państwa stronach internetowych, portalach społecznościowych zaproszenia dla mieszkańców regionu z informacją o bezpłatnych badaniach profilaktycznych. Zależy nam, aby dotrzeć do jak najszerszego grona odbiorców, by przebadać jak najwięcej mieszkańców Województwa Łódzkiego. Wspólnie możemy zmniejszyć zasięg „białych plam”, a więc obszarów o najniższej zawieszalności na badania onkologiczne.

Badania będą prowadzone w soboty 22 maja, 29 maja oraz 12 czerwca w godz. 9:00-14:00 na terenie Wojewódzkiej Przychodni Onkologicznej (ul. Paderewskiego 4). Lekarze onkolodzy będą udzielać bezpłatnych porad z zakresu: chorób piersi, chorób jelita grubego, chorób nowotworowych żołądka, nowotworów skóry (wraz z badaniem znamion skórnych), ginekologii onkologicznej (wraz z badaniem cytologicznym),  zdrowego żywienia. Panie w wieku 50+ mogą skorzystać z bezpłatnej mammografii. W razie konieczności, uczestnicy akcji otrzymają w czasie konsultacji skierowania na dalsze badania.

Zapisy odbędą się 14 maja w godzinach 9:00-14:00 pod numerem 42 689 57 57 lub mailowo pod adresem profilaktyka@kopernik.lodz.pl.  

Może Cię zainteresować

Sieradzki punkt szczepień już działa Zdrowie

Sieradzki punkt szczepień już działa

Rozporządzenie uchylone Komunikaty

Rozporządzenie uchylone

Mobilny Punkt Szczepień w czasie Festiwalu Zdrowie

Mobilny Punkt Szczepień w czasie Festiwalu

Rowerowa Stolica Polski. Kręcimy dalej Sport

Rowerowa Stolica Polski. Kręcimy dalej

Komentarze