Strefa mieszkańca!

Zaloguj się
Zarejestruj się
Post

aktualność

Aktualność Powitanie lata

Powitanie lata


To było prawdziwe powitanie lata! Po długiej przerwie związanej z sytuacją epidemiczną wznowiona została działalność Domu Dziennego Pobytu, Klubu Seniora, Ośrodka Adaptacyjnego, Warsztatu Terapii Zajęciowej oraz świetlic środowiskowych. Podopieczni spotkali się na pikniku by wspólnie spędzić czas

Pandemia koronawirusa oraz obostrzenia związane z sytuacją w całym kraju uniemożliwiły organizowania różnorodnej aktywności uczestnikom dziennych form wsparcia realizowanych w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej.
W związku ze wznowieniem działalności, w dniu 23.06.2021 r. odbyło się spotkanie z okazji powitania lata. W spotkaniu wzięli udział uczestnicy ośrodków wsparcia dziennego. Była to okazja do występów artystycznych, wspólnego biesiadowania na terenie zielonym pod jabłoniami oraz zabaw integracyjnych.
Tego typu spotkania dają możliwość zaspokajania potrzeby kontaktu oraz integracji społecznej zarówno osób starszych jak i niepełnosprawnych.

Dodać należy, że ciągle istnieje możliwość zgłaszania się chętnych do uczestnictwa w Ośrodkach Wsparcia Dziennego funkcjonujących w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Sieradzu.

Może Cię zainteresować

Sieradzki Wolontariusz Roku 2022 - zgłoś kandydaturę Inne

Sieradzki Wolontariusz Roku 2022 - zgłoś kandydaturę

Najstarsza szkoła z najnowszym boiskiem Edukacja

Najstarsza szkoła z najnowszym boiskiem

Polsko-niemiecka wymiana doświadczeń Edukacja

Polsko-niemiecka wymiana doświadczeń

Przyjaciel nie problem Inne

Przyjaciel nie problem

Komentarze