Strefa mieszkańca!

Zaloguj się
Zarejestruj się
Post

aktualność

Aktualność Porozmawiajmy w Łódzkiem w Sieradzu

Porozmawiajmy w Łódzkiem w Sieradzu


Samorządowcy, przedstawiciele instytucji, organizacji społecznych oraz mieszkańcy spotkali się z Grzegorzem Schreiberem, marszałkiem województwa łódzkiego.

"Porozmawiajmy w Łódzkiem" to cykl spotkań, podczas których marszałek oraz przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego i podległych instytucji przybliżą aktualne i planowane konkursy unijne, programy, możliwość pozyskania grantów i inne projekty realizowane przez jednostki samorządu województwa. Jednym z ważniejszych tematów poruszonych także podczas spotkania w Sieradzu, była Strategia Województwa, nad którą trwają prace.

- Spotykamy się w bardzo ważnym momencie. To jest chwila, która będzie rzutowała na kolejne miesiące, jeżeli nie lata funkcjonowania województwa. To jest moment, w którym zapiszemy, to wszystko, co chwielibyśmy zaplanować do działania na najbliższe lata. Strategia ma być gotowa do marca przyszłego roku. Chcę ten czas wykorzystać na rozmowy z mieszkańcami, do rozmowy z samorządowcami - mówił Grzegorz Schreiber.

W spotkaniu uczestniczyli także Paweł Osiewała, prezydent Sieradza; Rafał Matysiak, zastępca prezydenta Sieradza i Marcin Sośnicki, wiceprzewodniczący Rady Miejskiej w Sieradzu.


Może Cię zainteresować

Komunikat w sprawie wody Komunikaty

Komunikat w sprawie wody

Ponad 30 mln zł na geotermię Inwestycje

Ponad 30 mln zł na geotermię

Kolejne wycieczki edukacyjne Inne

Kolejne wycieczki edukacyjne

Obradowali Radni Miejscy Rada Miejska

Obradowali Radni Miejscy

Komentarze