Post

aktualność

Aktualność Ostatni mecz

Ostatni mecz


Po zaciętym, pięciostetowym boju Gwiazdy Polskiej Siatkówki pokonały Tubądzin Volley MOSiR Sieradz. Spotkanie miało wyjątkowy charakter, bo był to ostatni mecz w karierze zawodniczej sieradzanina Radosława Szymczaka.

W drużynie gości wystąpili gracze, których można było podziwiać na parkietach Polskiej Ligi Siatkówki: Dominik Witczak czy Bartosz Janeczek. Trenerem przyjezdnych była legenda polskiej siatkówki, Mistrz Świata z 2014 r. Krzysztof Ignaczak. Spotkanie, rozgrywane w hali Szkoły Podstawowej nr 10, choć rozgrywane w przyjacielskiej atmosferze, miało od samego początku zacięty charakter. Goście wygrali pierwsze dwa sety (25:22; 25:20). Kolejne dwie partie należały do gospodarzy. W tie-breaku lepsza okazała się drużyna gwiazd, która wygrała 15:8. Był to ostatni występ w roli zawodnika, dla trenera Tubądzina Radosława Szymczaka: - Nie wiem co powiedzieć - to wiem na pewno. Bardzo się cieszę, że spotkałem moich kumpli - przynał Radosław Szymczak, który w ten sposób pożegnał się ze swoją karierą zawodniczą.

Przypomnieć należy, że trenerer Tubądzin Volley MOSiR Sieradz swoją karierę zaczynał w Techniku Sieradz, a następnie grał w SPS Zduńska Wola. Na swoim konce ma występy w pierwszej lidze, a także mistrzostwo Słowacji.


Może Cię zainteresować

Klub Sportowy Warta Sieradz ze sponsorem. Sport

Klub Sportowy Warta Sieradz ze sponsorem.

Kolejne spływy kajakowe Sport

Kolejne spływy kajakowe

Spływy kajakowe - ruszyły zapisy Rozrywka

Spływy kajakowe - ruszyły zapisy

Street workout w Parku Broniewskiego? Czekamy na rozstrzygnięcie. Inwestycje

Street workout w Parku Broniewskiego? Czekamy na rozstrzygnięcie.

Komentarze