Post

aktualność

Aktualność Ostatni mecz

Ostatni mecz

Po zaciętym, pięciostetowym boju Gwiazdy Polskiej Siatkówki pokonały Tubądzin Volley MOSiR Sieradz. Spotkanie miało wyjątkowy charakter, bo był to ostatni mecz w karierze zawodniczej sieradzanina Radosława Szymczaka.

W drużynie gości wystąpili gracze, których można było podziwiać na parkietach Polskiej Ligi Siatkówki: Dominik Witczak czy Bartosz Janeczek. Trenerem przyjezdnych była legenda polskiej siatkówki, Mistrz Świata z 2014 r. Krzysztof Ignaczak. Spotkanie, rozgrywane w hali Szkoły Podstawowej nr 10, choć rozgrywane w przyjacielskiej atmosferze, miało od samego początku zacięty charakter. Goście wygrali pierwsze dwa sety (25:22; 25:20). Kolejne dwie partie należały do gospodarzy. W tie-breaku lepsza okazała się drużyna gwiazd, która wygrała 15:8. Był to ostatni występ w roli zawodnika, dla trenera Tubądzina Radosława Szymczaka: - Nie wiem co powiedzieć - to wiem na pewno. Bardzo się cieszę, że spotkałem moich kumpl - przynał Radosław Szymczak, który w ten sposób pożegnał się ze swoją karierą zawodniczą.

Przypomnieć należy, że trenerer Tubądzin Volley MOSiR Sieradz swoją karierę zaczynał w Techniku Sieradz, a następnie grał w SPS Zduńska Wola. Na swoim konce ma występy w pierwszej lidze, a także mistrzostwo Słowacji.

Może Cię zainteresować

Opłata za sprzedaż alkoholu II rata - przypomnienie! Inne

Opłata za sprzedaż alkoholu II rata - przypomnienie!

Czterech chętnych na budowę ronda

Czterech chętnych na budowę ronda

Sieradz lubię TV - 15.05.2020 Inne

Sieradz lubię TV - 15.05.2020

Rozbudowa SP nr 4 Inwestycje

Rozbudowa SP nr 4

Komentarze