Post

aktualność

Aktualność Open Hair Festival 2019 - co jest grane?

Open Hair Festival 2019 - co jest grane?

Sieradz Open Hair Festival 2019 to nie tylko nowa odsłona graficzna, mocniejsza niż kiedykolwiek, ale przede wszystkim duża dawka atrakcji. Zarówno tych muzycznych, fryzjerskich, modowych i kulturalnych.

W tym roku SOHF rozpocznie się 19 lipca. Na scenie PlażOFFej zagra Baranovski i Kwiat Jabłoni. Przed koncertami będzie można na sieradzkiej plaży oddać się relaksowi, testując bezalkoholowe drinki, próbując jedzenie vege czy grając w boule.
Sobota (20 lipca) to tradycyjnie dzień modowy. W tym roku zapraszamy na nocny pokaz Gosi Baczyńskiej, a wcześniej Anastasiya Vasylyk pokaże nam, jak słowiańskie inspiracje łączy z nowoczesną sztuką. Na ul.  Rycerskiej zaprezentują się polscy projektanci a Katarzyna Konieczka zdradzi, co wspólnego z modą maja archaiczne urządzenia medyczne.
Wieczorem na scenie głównej (plac Wojewódzki) zagra Smolik&Kev Fox i goście: Bokka&John Porter i oczywiście Alphaville, z którym będziemy świętować 35-lecie płyty "Forever young".
Niedziela (21 lipca) to przede wszystkim stylizacje i pokazy fryzjerskie. Gośćmi festiwalu będą: Adam Szulc i jego Barber Team, Zuhra Sulliewa - rosyjska stylistka z Dubaju i... Allan Starski z żoną Wiesławą. Ze zdobywcą Oscara będzie można spotkać się na Rynku, a także obejrzeć wystawę jego prac i pani Wiesławy. Tego dnia opowiemy też o Antonim Cierplikowskim i Max Factorze, czyli jak rodząc się w małym mieście można zrobić wielką światową karierę.
Na zakończenie festiwalu będzie można posłuchać Młynarski i  Masecki Jazz Band.

Szczegóły na stronie Festiwalu

Może Cię zainteresować

Sieradz lubię TV. Dni Sieradza i OHF odwołane Komunikaty

Sieradz lubię TV. Dni Sieradza i OHF odwołane

Komentarze