Strefa mieszkańca!

Zaloguj się
Zarejestruj się
Post

aktualność

Aktualność Ograniczenia w PSZOK

Ograniczenia w PSZOK

Związek Komunalny Gmin "Czyste Miasto, Czysta Gmina" informuje, że w związku z rozpowszechnianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, który wywołuje chorobę COVID - 19, troszcząc się o dobro interesantów (klientów indywidualnych) i pracowników, ogranicza obsługę mieszkańców Gminy Miasto Sieradz, Gminy Sieradz, Gminy Goszczanów korzystających z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych zlokalizowanego w Sieradzu przy ul. Dzigorzewskiej 4.

Od dnia 23 marca 2020 roku, do odwołania, Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych {PSZOK), działający na Stacji Przeładunkowej Odpadów Komunalnych przy ulicy Dzigorzewskiej 4 w Sieradzu, wstrzymuje obsługę mieszkańców od poniedziałku do piątku.

Jedynym dniem przeznaczonym do dyspozycji mieszkańców, którzy chcą korzystać z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, jest sobota w godzinach 7.00 - 15.00 z ograniczeniem przebywania na terenie Stacji Przeładunkowej Odpadów Komunalnych jednocześni, maksymalnie dwóch osób dostarczających odpady.

W związku z dynamicznym rozwojem sytuacji epidemiologicznej na terenie Polski, powyższe ustalenia mogą ulec zmianie.

FOT. Google Maps

Może Cię zainteresować

Nieruchomości na sprzedaż Inne

Nieruchomości na sprzedaż

60-lecie SP nr 4 w Sieradzu Inwestycje

60-lecie SP nr 4 w Sieradzu

LXIII sesja Rady Miejskiej. O budżecie, nieruchomościach i kolei Rada Miejska

LXIII sesja Rady Miejskiej. O budżecie, nieruchomościach i kolei

Inauguracja projektu NFOŚiGW  w Sieradzu  Relacje

Inauguracja projektu NFOŚiGW w Sieradzu

Komentarze