Strefa mieszkańca!

Zaloguj się
Zarejestruj się
Post

aktualność

Aktualność Ograniczenia w PSZOK

Ograniczenia w PSZOK

Związek Komunalny Gmin "Czyste Miasto, Czysta Gmina" informuje, że w związku z rozpowszechnianiem się koronawirusa SARS-CoV-2, który wywołuje chorobę COVID - 19, troszcząc się o dobro interesantów (klientów indywidualnych) i pracowników, ogranicza obsługę mieszkańców Gminy Miasto Sieradz, Gminy Sieradz, Gminy Goszczanów korzystających z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych zlokalizowanego w Sieradzu przy ul. Dzigorzewskiej 4.

Od dnia 23 marca 2020 roku, do odwołania, Punkt Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych {PSZOK), działający na Stacji Przeładunkowej Odpadów Komunalnych przy ulicy Dzigorzewskiej 4 w Sieradzu, wstrzymuje obsługę mieszkańców od poniedziałku do piątku.

Jedynym dniem przeznaczonym do dyspozycji mieszkańców, którzy chcą korzystać z Punktu Selektywnego Zbierania Odpadów Komunalnych, jest sobota w godzinach 7.00 - 15.00 z ograniczeniem przebywania na terenie Stacji Przeładunkowej Odpadów Komunalnych jednocześni, maksymalnie dwóch osób dostarczających odpady.

W związku z dynamicznym rozwojem sytuacji epidemiologicznej na terenie Polski, powyższe ustalenia mogą ulec zmianie.

FOT. Google Maps

Może Cię zainteresować

Obradowali Radni Miejscy Rada Miejska

Obradowali Radni Miejscy

Kolejne wycieczki edukacyjne Inne

Kolejne wycieczki edukacyjne

Uroczysty apel z okazji Święta Wojska Polskiego Relacje

Uroczysty apel z okazji Święta Wojska Polskiego

Sieradz lubię TV - 17.09.2020 Inne

Sieradz lubię TV - 17.09.2020

Komentarze