Strefa mieszkańca!

Zaloguj się
Zarejestruj się
Post

wydarzenie

Wydarzenie Ogólnopolski Dzień Gier Planszowych

Ogólnopolski Dzień Gier Planszowych

  • Data: 10 października 2022
  • Godzina: 17:00
  • Data zakończenia: 30 listopada -0001
  • Godzina zakończenia: 00:00
  • Adres: ul. Żwirki i Wigury 4, Sieradz


10 października obchodzimy coroczne święto miłośników planszówek – Ogólnopolski Dzień Gier Planszowych. Inicjatywa jest wspierana przez wydawców, sklepy, media, przedszkola, szkoły, kluby, puby i wszelkie miejsca przyjazne graczom. Powiatowa Biblioteka Publiczna, która jest siedzibą pierwszego sieradzkiego Klubu Gier Planszowych ALEA, nie może nie obchodzić tego święta. W jaki sposób świętujemy? Najlepszy z możliwych, czyli po prostu zapraszając Was do stolika z grami planszowymi

Rodzice i dziadkowie, rybacy i strażacy, pracownicy corpo i artyści, przybywajcie – planszówki są dla wszystkich! Nie trzeba być zapisanym do naszej biblioteki. Mamy dla Was turniejowe emocje, mamy gry zręcznościowe, strategiczne, edukacyjne, wiedzowe i takie, które zabiorą Was do świata dobrego humoru.

II Turniej Gier Planszowych w Sieradzu odbędzie się 10 października 2022 r. (poniedziałek) o godzinie 17.00 w czytelni dla dzieci i młodzieży. W turnieju będziemy grać w ”Kaskadię”. Obowiązuje jedna kategoria wiekowa od 8 lat do nieskończoności.

Zgłoszenia do turnieju (decyduje ich kolejność) przyjmujemy telefonicznie (Joanna Maksajda 503 153 720) lub e-mailowo: jmaksajda@pbpsieradz.pl. Ilość miejsc ograniczona. Szczegóły w Regulaminie.

Poznanie zasad gry i trening przed turniejem możliwy w każdy dzień roboczy począwszy od sobotniej Nocy Bibliotek w godzinach od 10.00 do 16.00.

źródło: PBP Sieradz

Może Cię zainteresować

XI Jarmark Powiatowy Inne

XI Jarmark Powiatowy

Kino teatr. Repertuar listopad i grudzień Rozrywka

Kino teatr. Repertuar listopad i grudzień

Lubisz i umiesz śpiewać? Zgłoś się na casting Rozrywka

Lubisz i umiesz śpiewać? Zgłoś się na casting

Międzynarodowy Dzień Muzyki po sieradzku Rozrywka

Międzynarodowy Dzień Muzyki po sieradzku

Komentarze