Strefa mieszkańca!

Zaloguj się
Zarejestruj się
Post

aktualność

Aktualność Rodzicu - wyraź wolę.

Rodzicu - wyraź wolę.

O godzinie 12.00 w miejskich przedszkolach i szkołach podstawowych zostały wywieszone listy z nazwiskami dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia do poszczególnych placówek. Rodzice mogą sprawdzić, czy ich dziecko zostało uwzględnione w rekrutacji – wchodząc na elektroniczny panel rodzica. Po zalogowaniu się, otrzymają niezbędne informację.

Pojawienie się nazwiska dziecka na liście nie jest jednoznaczne z jego przyjęciem do przedszkola czy szkoły. By tak się stało, rodzic czy tez opiekun prawny, musi potwierdzić wolę przyjęcia dziecka do danej placówki. W związku z istniejącym stanem epidemii ma dwie formy potwierdzenia takiej woli:

- drogą elektroniczną poprzez przesłanie podpisanego przez rodziców skanu lub fotografii potwierdzenia woli. Taki dokument należy przesłać na e-mail danej placówki;

- poprzez przekazanie oryginału potwierdzenia woli za pośrednictwem wrzutni umieszczonej przy wejściu do każdego przedszkola i szkoły.

W sytuacji gdy rodzice nie mają możliwości wydrukowania formularza potwierdzenia woli, istnieje możliwość jego pobrania i wypełnienia w siedzibie placówki, do której dziecko zostało zakwalifikowane.

Może Cię zainteresować

Nabożeństwo dla patronki Sieradza Relacje

Nabożeństwo dla patronki Sieradza

Zabawy z gliną i wystawa o Cierplikowskim Kultura

Zabawy z gliną i wystawa o Cierplikowskim

Dzień Mamy i Taty Edukacja

Dzień Mamy i Taty

Balonowy świat Kultura

Balonowy świat

Komentarze