Post

aktualność

Aktualność Rodzicu - wyraź wolę.

Rodzicu - wyraź wolę.

O godzinie 12.00 w miejskich przedszkolach i szkołach podstawowych zostały wywieszone listy z nazwiskami dzieci zakwalifikowanych do przyjęcia do poszczególnych placówek. Rodzice mogą sprawdzić, czy ich dziecko zostało uwzględnione w rekrutacji – wchodząc na elektroniczny panel rodzica. Po zalogowaniu się, otrzymają niezbędne informację.

Pojawienie się nazwiska dziecka na liście nie jest jednoznaczne z jego przyjęciem do przedszkola czy szkoły. By tak się stało, rodzic czy tez opiekun prawny, musi potwierdzić wolę przyjęcia dziecka do danej placówki. W związku z istniejącym stanem epidemii ma dwie formy potwierdzenia takiej woli:

- drogą elektroniczną poprzez przesłanie podpisanego przez rodziców skanu lub fotografii potwierdzenia woli. Taki dokument należy przesłać na e-mail danej placówki;

- poprzez przekazanie oryginału potwierdzenia woli za pośrednictwem wrzutni umieszczonej przy wejściu do każdego przedszkola i szkoły.

W sytuacji gdy rodzice nie mają możliwości wydrukowania formularza potwierdzenia woli, istnieje możliwość jego pobrania i wypełnienia w siedzibie placówki, do której dziecko zostało zakwalifikowane.

Może Cię zainteresować

Sieradz w czasie pandemii koronawirusa cz.3 Komunikaty

Sieradz w czasie pandemii koronawirusa cz.3

“Podwórko Talentów Nivea 2020 Inne

“Podwórko Talentów Nivea 2020

Zróbmy to razem! Ruszają Mikrogranty. Komunikaty

Zróbmy to razem! Ruszają Mikrogranty.

Gratulacje dla mera Annemasse Inne

Gratulacje dla mera Annemasse

Komentarze