Strefa mieszkańca!

Zaloguj się
Zarejestruj się
Post

aktualność

Aktualność #NiespieczRAKA

#NiespieczRAKA

Urząd Miasta Sieradza wraz ze szkołami podstawowymi z terenu miasta Sieradza wzięły udział w Ogólnopolskim Programie Profilaktyki Czerniaka

Organizatorem akcji było Studenckie Koło Naukowe ONKOMA przy Klinice Gastroenterologii Onkologicznej w Narodowym Instytucie Onkologii im. Marii Skłodowskiej – Curie w Warszawie – Państwowym Instytucie Badawczym.
Budowanie świadomości oraz zachęcenie do rozwagi i ochrony skóry przed promieniowaniem UV podczas wakacyjnego odpoczynku to główny cel XI Tygodnia Świadomości Czerniaka. - Za pośrednictwem tegorocznego hasła: „Baw się dobrze!#NiespieczRAKA” zwracamy uwagę na konieczność przestrzegania zasad profilaktyki wśród wszystkich dorosłych, bez względu na wiek, preferencje i wybrany sposób spędzania wolnego czasu na zewnątrz – aktywnie, na sportowo i w biegu czy spokojnie, na leżaku we własnym ogrodzie - podkreślają organizatorzy akcji.

Ambasadorkami XI Tygodnia Świadomości Czerniaka zostały aktorki, mama i córka, Maria Winiarska i Zofia Zborowska – Wrona. W myśl zasady „Baw się dobrze!#NiespieczRAKA” zachęcają wszystkich do rozwagi i priorytetowego traktowania swojego zdrowia, bez konieczności rezygnowania ze swoich ulubionych aktywności.

Może Cię zainteresować

Weekend z olimpijczykami Sport

Weekend z olimpijczykami

Pierwszy krok do budowy Centrum Zarządzania Kryzysowego postawiony Inwestycje

Pierwszy krok do budowy Centrum Zarządzania Kryzysowego postawiony

Ich droga do zdrowia Zdrowie

Ich droga do zdrowia

Będzie bezpiecznej... Inwestycje

Będzie bezpiecznej...

Komentarze