Post

aktualność

Aktualność Nagrody za odpady

Nagrody za odpady

 Związek Komunalny Gmin „Czyste Miasto, Czysta Gmina”, do którego należy Sieradz został uhonorowany nagrodami. W imieniu Związku odbierał je Jacek Walczak, prezydent Sieradza podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich.

  Kapituła Konkursu o Puchar Recyklingu, która zebrała się w warszawskiej siedzibie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zdecydowała, że Związek Komunalny Gmin otrzyma dyplom Mistrza Edukacji Ekologicznej i wyróżnienie w kategorii Rekordowy Karton. Związek dostał także nagrodę finansową wysokości 6.000 ufundowaną przez WFOŚ i GW w Poznaniu oraz znalazł się wśród 5 nominowanych do prestiżowego tytułu „Tygrysa Recyklingu”.

  XV edycja Konkursu o Puchar Recyklingu odbyła się pod honorowym patronatem Ministerstwa Środowiska, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Polskiej Izby Ekologii oraz Związku Miast Polskich. Celem rywalizacji jest wyłonienie i nagrodzenie tych, którzy najefektywniej realizują selektywną zbiórkę odpadów, a także prowadzą ciekawą i skuteczną edukację ekologiczną.

Może Cię zainteresować

Solaris dostarczy autobusy dla Sieradza? Inwestycje

Solaris dostarczy autobusy dla Sieradza?

Orszak Trzech Króli Inne

Orszak Trzech Króli

Sesja RM. O budżecie i bonifikatach Rada Miejska

Sesja RM. O budżecie i bonifikatach

Środki nie wygasną Rada Miejska

Środki nie wygasną

Komentarze