Post

aktualność

Aktualność Nagrody za odpady

Nagrody za odpady

 Związek Komunalny Gmin „Czyste Miasto, Czysta Gmina”, do którego należy Sieradz został uhonorowany nagrodami. W imieniu Związku odbierał je Jacek Walczak, prezydent Sieradza podczas Międzynarodowych Targów Poznańskich.

  Kapituła Konkursu o Puchar Recyklingu, która zebrała się w warszawskiej siedzibie Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej zdecydowała, że Związek Komunalny Gmin otrzyma dyplom Mistrza Edukacji Ekologicznej i wyróżnienie w kategorii Rekordowy Karton. Związek dostał także nagrodę finansową wysokości 6.000 ufundowaną przez WFOŚ i GW w Poznaniu oraz znalazł się wśród 5 nominowanych do prestiżowego tytułu „Tygrysa Recyklingu”.

  XV edycja Konkursu o Puchar Recyklingu odbyła się pod honorowym patronatem Ministerstwa Środowiska, Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, Polskiej Izby Ekologii oraz Związku Miast Polskich. Celem rywalizacji jest wyłonienie i nagrodzenie tych, którzy najefektywniej realizują selektywną zbiórkę odpadów, a także prowadzą ciekawą i skuteczną edukację ekologiczną.

Może Cię zainteresować

Stoły Wielkanocne AD2019 Relacje

Stoły Wielkanocne AD2019

USC pracuje krócej Komunikaty

USC pracuje krócej

Ekologicznie przed teatrem Relacje

Ekologicznie przed teatrem

40 urodziny mostu Inne

40 urodziny mostu

Komentarze