Post

aktualność

Aktualność NAGRODY  I  STYPENDIA  DLA  NAJZDOLNIEJSZYCH

NAGRODY I STYPENDIA DLA NAJZDOLNIEJSZYCHDo 16 sierpnia 2019 r. do Urzędu Miasta Sieradza można składać wnioski na nagrody i stypendia edukacyjne przyznawane dla młodych sieradzan -  uczniów wszystkich typów szkół. Stypendia mogą otrzymać uczniowie będący mieszkańcami Miasta Sieradza, których wiedza bądź osiągnięcia artystyczne wykraczają poza wymagania programowe szkół.

Wnioski o przyznanie nagrody lub stypendium edukacyjnego za wybitne osiągnięcia należy składać w Biurze Obsługi Klienta w Urzędzie Miasta Sieradza, pl. Wojewódzki 1.

Program ma na celu wspieranie rozwoju utalentowanych uczniów, którzy dzięki swojej pracy i zaangażowaniu uzyskują w wybranej przez siebie dziedzinie wysokie osiągnięcia i chcą się nadal rozwijać. Wyróżniający się w nauce uczniowie otrzymają specjalną gratyfikację finansową bądź rzeczową.

Szczegółowe informacje o zasadach przyznawania nagród i stypendiów edukacyjnych znajdują się w uchwale nr LI/353/2018 Rady Miejskiej w Sieradzu z dnia 29 maja 2018 r. w sprawie określenia szczegółowych warunków, zakresu i trybu przyznawania nagród i stypendiów edukacyjnych w ramach Miejskiego Programu Wspierania Edukacji Uzdolnionych Dzieci i Młodzieży.

W załączeniu uchwała i druk wniosku w wersji edytowalnej.

Załączniki

# Plik Data publikacji Typ Rozmiar Pobrań
1 Wniosek na nagrodę i stypendium 25.06.2019 docx 12,98 KB 74
2 Uchwała 2018 regulamin nagród i stypendiów 25.06.2019 pdf 395,5 KB 105

Może Cię zainteresować

SCK Sieradz. Bilety ważne, ale... Komunikaty

SCK Sieradz. Bilety ważne, ale...

Kolejna ekopracowania w sieradzkiej szkole Edukacja

Kolejna ekopracowania w sieradzkiej szkole

XVII sesja Rady Miejskiej w Sieradzu - zapowiedź Rada Miejska

XVII sesja Rady Miejskiej w Sieradzu - zapowiedź

Koncert patriotyczny Kultura

Koncert patriotyczny

Komentarze