Strefa mieszkańca!

Zaloguj się
Zarejestruj się
Post

aktualność

Aktualność Nabór do projektu „Pracuj u siebie!” przedłużony

Nabór do projektu „Pracuj u siebie!” przedłużony

W związku z ubieganiem się o dodatkowe środki na realizację projektu „Pracuj u siebie! – edycja 2021” i tym samym zwiększeniem liczby osób, które będą mogły skorzystać ze wsparcia na otworzenie własnej działalności gospodarczej, termin naboru zostaje przedłużony do 30 listopada 2021 roku.
Przypominamy, iż celem projektu jest zwiększenie liczby nowopowstałych firm na terenie powiatu sieradzkiego. Dotacje w wysokości 23.050 zł otrzymają osoby powyżej 30 roku życia, pozostające bez pracy, zamierzające otworzyć własną firmę, spełniające dodatkowo co najmniej jednej z poniższych warunków: w wieku 50 lat i więcej, długotrwale bezrobotne, kobiety, osoby z niepełnosprawnościami,  osoby o niskich kwalifikacjach.
Dodatkowo w ramach projektu oferowane jest wsparcie finansowe na pokrycie niezbędnych opłat bezpośrednio związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej - w wysokości do 2.500 zł/mies. (przez 12 miesięcy). Łącznie jeden uczestnik otrzymać może zatem max 53.050 zł dotacji na otworzenie własnego biznesu!

Więcej informacji można uzyskać w Biurze projektu: Urząd Miasta Sieradz, Plac Wojewódzki 1, tel. 43 826 61 49, e-mail: pracuj@sieradz.eu  lub na stronie projektu https://pracuj.sieradz.eu.

Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Społecznego

Może Cię zainteresować

Chodkiewicza i Sobieskiego. Trwa przebudowa Inwestycje

Chodkiewicza i Sobieskiego. Trwa przebudowa

Park klonowe na ukończeniu Inwestycje

Park klonowe na ukończeniu

Złote gody Relacje

Złote gody

5 listopada mniej czasu na dowody osobiste Komunikaty

5 listopada mniej czasu na dowody osobiste

Komentarze