Post

aktualność

Aktualność MOSiR będzie miał nowego dyrektora

MOSiR będzie miał nowego dyrektora


Zakończył się nabór na stanowisko dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sieradzu. O wolne stanowisko aplikowało 5 kandydatów, spośród których Komisja Rekrutacyjna najwyżej oceniła kandydaturę pana Piotra Iszczka.

Oprócz kompletu dokumentów zgodnych z wymaganiami konkursu na dyrektora, każdy z kandydatów przedstawił koncepcję funkcjonowania Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Sieradzu. Zdaniem komisji pan Piotr Iszczek nie tylko ma wieloletnie doświadczenie sportowe poparte sukcesami, ale też zaprezentował Komisji Rekrutacyjnej najbardziej spójną koncepcję rozwoju MOSiR Sieradz.

Pan Piotr Iszczek był wicedyrektorem Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Sieradzu, od ponad 25 lat jest Przewodniczącym Klubu Olimpiad Specjalnych „Spartakus” w Sieradzu. Jest członkiem Komitetu Krajowego Olimpiad Specjalnych Polska i członkiem komisji Sportowej przy Komitecie Krajowym. Od 1993 roku jest trenerem tenisa i prezesem Sieradzkiego Klubu Tenisowego w Sieradzu.

 

W sierpniu 2019 roku po prawie 20 latach pracy na emeryturę odszedł dotychczasowy dyrektor MOSiR pan Władysław Maciejewski. Obecnie pełniącą obowiązki dyrektora MOSiR jest pani Emilia Marek.

Może Cię zainteresować

Mistrz dyktand i mistrz ortografii Edukacja

Mistrz dyktand i mistrz ortografii

Msza św. w Dniu Patronki Sieradza Relacje

Msza św. w Dniu Patronki Sieradza

Rozpoczęły się prace na Koliba i Wnuka Inwestycje

Rozpoczęły się prace na Koliba i Wnuka

Sieradz lubię na lato Rozrywka

Sieradz lubię na lato

Komentarze