Strefa mieszkańca!

Zaloguj się
Zarejestruj się
Post

aktualność

Aktualność Międzynarodowy Dzień Rodziny w MOPSie

Międzynarodowy Dzień Rodziny w MOPSie


W dniu 17 maja 2022 r. Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Sieradzu zorganizował piknikowe spotkanie z okazji Międzynarodowego Dnia Rodziny.

Podczas „Rodzinnego świętowania” wspólnie bawili się: uczestnicy świetlic środowiskowych: „U Żaków” i „Promyk”, Domu Dziennego Pobytu, Klubu Seniora, Warsztatu Terapii Zajęciowej i Ośrodka Adaptacyjnego z rodzinami oraz rodziny uchodźców z Ukrainy zamieszkujące na terenie naszego miasta.
Zaproszenie na spotkanie przyjęły władze miasta Sieradza, Rady Miejskiej w Sieradzu oraz liczni partnerzy MOPS (przedstawiciele Instytucji i organizacji pozarządowych).
W programie spotkania były występy artystyczne poszczególnych grup objętych wsparciem MOPS, zabawy oraz radosne, rodzinne biesiadowanie.
Nie zabrakło specjalnych atrakcji dla milusińskich: malowanie twarzy i zabawę z balonami zaproponowali pracownicy MOPS. Bańki mydlane, wyplatanie warkoczyków i pląsy grupowe zapewniła  Firma Happy Kids, oraz nie zabrakło śłodkiej waty cukrowej.
Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej w Sieradzu Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Łodzi zadbało o szerzenie wiedzy z zakresu orientacji zawodowej (w tym konkurs z nagrodami).
Wszyscy uczestnicy „Rodzinnego świętowania” ugoszczeni byli pysznym, domowym poczęstunkiem.
Oprawę muzyczną uroczystości zapewnił Pan Ryszard Mączka.

Może Cię zainteresować

Dodatek węglowy Komunikaty

Dodatek węglowy

Sieradz na mapie 6. PKO Biegu Charytatywnego! Sport

Sieradz na mapie 6. PKO Biegu Charytatywnego!

Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego. Zgłoszenia Gospodarka

Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego. Zgłoszenia

LXX Sesja rady Miejskiej w Sieradzu. Zapowiedź Rada Miejska

LXX Sesja rady Miejskiej w Sieradzu. Zapowiedź

Komentarze