Post

aktualność

Aktualność Maseczki dla szpitala od kupców z "Zielonego Ryneczeku

Maseczki dla szpitala od kupców z "Zielonego Ryneczeku

Pandemia koronawirusa i wprowadzony w Polsce stan epidemiczny to nie tylko obawy o zdrowie czy życie ale także mnóstwo oddolnych inicjatyw podejmowanych na rzecz wspólnego dobra. Dzięki jednej z takich akcji, której inicjatorem byli kupcy handlujący na sieradzkim "Zielonym Ryneczku", miejscowy szpital wzbogaci się o ponad 300 maseczek ochronnych.

- Pierwszych 150 maseczek w ostatni piątek już przekazaliśmy do szpitala. Może nie jest to gigantyczna ilość, ale w obecnej sytuacji nawet jedna sztuka maseczki ochronnej jest bardzo ważna. Akcja była naszym pomysłem i nawet nie oczekiwaliśmy, że włączą się do niej kolejne osoby. Dołączyły do niej nie tylko osoby pracujące w sąsiadującym z "Zielonym Ryneczkiem" pawilonie handlowym ale także nasi klienci - mówią inicjatorzy akcji.

Jak informują pomysłodawcy zbiórki, ta spontanicznie trwa nadal. - Nie spodziewaliśmy się takiego odzewu. W najbliższych dniach przekażemy więc kolejne 150-160 maseczek ochronnych dla sieradzkiego szpitala. Dziękujemy wszystkim, którzy nas wsparli.

Może Cię zainteresować

Sieradz w czasie pandemii cz. 12 Komunikaty

Sieradz w czasie pandemii cz. 12

Sieradz w czasie pandemii 28.04.2020r. Komunikaty

Sieradz w czasie pandemii 28.04.2020r.

Tu Sieradz. Tu Kupuj. Zgłoś swoją firmę Komunikaty

Tu Sieradz. Tu Kupuj. Zgłoś swoją firmę

Sieradz w czasie pandemii cz.13. Komunikaty

Sieradz w czasie pandemii cz.13.

Komentarze