Strefa mieszkańca!

Zaloguj się
Zarejestruj się
Post

aktualność

Aktualność Maseczki dla Sieradza

Maseczki dla Sieradza

Ponad 120 tysięcy maseczek dla Sieradza przekazała Kancelaria Prezesa Rady Ministrów. Urząd Miasta Sieradza rozpoczął już dostarczanie środków ochrony osobistej do jednostek podległych miastu. Maseczki i ponad 800 litrów płynu do dezynfekcji trafi do prawie 40 punktów w mieście.

Większość maseczek i płynu trafi do szkół, żłobków i przedszkoli by zabezpieczyć dzieci i personel jednostek oświatowych, tym bardziej, że – zgodnie z decyzją rządu – już w poniedziałek najmłodsi wrócą do żłobków i przedszkoli. Prezydent Miasta zdecydował także o zaopatrzeniu strażaków z jednostek OSP.
- Rozpoczęliśmy już dystrybucję. Oprócz szkół, maseczki w pierwszej kolejności trafią do MOPS w Sieradzu, Domu Pomocy Społecznej i miejskich spółek. Dzięki temu, na przykład pasażerowie korzystający z usług MPK, będą mogli otrzymać maseczkę od kierowcy, w środki ochrony osobistej wyposażymy także Straż Miejską – mówi Jarosław Trojanowski Sekretarz Miasta.
Przypominamy, że z uwagi na obostrzenia obsługa interesantów w Biurze Obsługi Klienta Urzędu Miasta Sieradza możliwa jest tylko przy zachowaniu reżimu sanitarnego. Osoby, które zapomną maseczki, teraz otrzymają ją na miejscu.


Może Cię zainteresować

Dofinansowanie do turystyki i krajoznawstwa Komunikaty

Dofinansowanie do turystyki i krajoznawstwa

Moja woda wznowiona Inne

Moja woda wznowiona

Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego "Biznes na plus" Gospodarka

Nagroda Gospodarcza Województwa Łódzkiego "Biznes na plus"

Pieniądze na boisko "na oponach" Sport

Pieniądze na boisko "na oponach"

Komentarze