Post

aktualność

Aktualność Listopad w Kinie Teatr

Listopad w Kinie Teatr

Kontynuacja disneyowskiego hitu, wzruszający dramat o 1800 g szczęścia, thriller z Pałacem Kultury i Nauki w tle oraz deszczowy dzień w Nowym Jorku. Tak w listopadzie przedstawia się repertuar Kina Teatr w Sieradzu

Bilety dostępne na www.scksieradz.pl oraz w kasie SCK

15, 17, 19 listopada 2019 r.
15:00 - Czarownica 2 (dubbing, 2D)
Bilety w cenie: normalny - 17 zł, ulgowy - 15 zł
17:30 - 1800 gramów
19:30 - Ukryta Gra
Bilety w cenie: normalny - 18 zł, ulgowy - 16 zł

21 listopada:
16:00 - Czarownica 2 (dubbing, 2D)
Bilety w cenie: normalny - 17 zł, ulgowy - 15 zł
18:15 - Ukryta Gra
Bilety w cenie: normalny - 18 zł, ulgowy - 16 zł
20:15 - Inne Horyzonty Kina: W deszczowy dzień w Nowym Jorku
Bilety w cenie: 15 zł


Czarownica 2 - dubbing, 2D, Familijny/Fantasy, USA, czas trwania: 1h 58 min.
Akcja filmu rozpoczyna się kilka lat po wydarzeniach "Czarownicy" Już wiemy co utwardziło serce słynnej negatywnej bohaterki Disneya i sprawiło, że rzuciła przekleństwo na maleńką księżniczkę Aurorę. Tym razem zagłębimy się w relacje między Diaboliną i Aurorą, które będą zawierać nowe sojusze oraz staną w obliczu silnych przeciwników w walce o ocalenie wrzosowisk oraz żyjących na nich magicznych stworzeń.

1800 gramów - dramat obyczajowy, Polska, czas trwania: 1h 41 min.
Kraków przygotowuje się na nadejście świąt. Ewa (Magdalena Różczka), kobieta dla której nie ma rzeczy niemożliwych, szuka nowych opiekunów dla dzieci pozbawionych rodzin. Jest wulkanem energii, potrafi wyważyć każde drzwi i nagiąć każdy przepis, aby im pomóc. Tuż przed Bożym Narodzeniem w jej życiu pojawia się niezwykła dziewczynka – Nutka, niemowlę pozostawione przez matkę. Dla jej dobra Ewa gotowa jest zrobić wszystko, nawet poświęcić siebie, swoją karierę i szansę na miłość… Nie spodziewa się, że wkrótce przez jej życie przetoczy się prawdziwa lawina emocji, na którą nie przygotowało jej nic, czego do tej pory doświadczyła. Czy bezinteresownie ratując jeden mały świat można uratować również siebie?

Ukryta gra – Thriller, Polska, czas trwania: 1h 35 min.
Początek lat sześćdziesiątych. U szczytu kryzysu kubańskiego amerykańskie tajne służby porywają wybitnego matematyka Joshuę Mansky’ego. Nadużywający alkoholu zapomniany geniusz ma wystąpić w szachowym pojedynku przeciwko sowieckiemu mistrzowi Gawryłowowi na międzynarodowym turnieju w warszawskim Pałacu Kultury i Nauki. Rywalizacja to jednak tylko przykrywka do szpiegowskiej rozgrywki. Kiedy sojusznicy okazują się wrogami i nie wiadomo, komu naprawdę ufać, Mansky musi wykonać decydujący ruch, mający powstrzymać konflikt nuklearny.

W deszczowy dzień w Nowym Jorku -Komedia, USA, czas trwania: 1 h 32 min.
Gatsby uwielbia klimat Nowego Jorku i chce pokazać ukochanej Ashleigh rodzinne miasto. Niespodziewanie ich ścieżki rozchodzą się i każde z osobna przeżywa własne przygody, pełne humoru i zwrotów akcji. Reżyser filmowy (Liev Schreiber) zaprasza dziewczynę na pokaz roboczej wersji jego najnowszego dzieła. Będąca początkującą dziennikarką Ashleigh zostaje wciągnięta przez wydarzenia, dzięki którym poznaje scenarzystę (Jude Law) oraz gwiazdę kina – Francisco Vegę (Diego Luna). Pozostawiony samemu sobie Gatsby przypadkowo spotyka i spędza cały dzień w towarzystwie Chan (Selena Gomez) – młodej i błyskotliwej siostry swojej ex dziewczyny. Rozmarzony i skąpany w deszczu dzień w Nowym Jorku sprawi, że Ashleigh pozna siebie na nowo, a jej chłopak przekona się, że żyje się tylko raz – ale to wystarczy, jeżeli znajdzie się właściwą osobę.

Może Cię zainteresować

Sieradz lubię na lato Rozrywka

Sieradz lubię na lato

Magdalena Kowalczyk... było pięknie Rozrywka

Magdalena Kowalczyk... było pięknie

Basen przy "Dziesiątce" znów czynny Rozrywka

Basen przy "Dziesiątce" znów czynny

Spływy kajakowe - ruszyły zapisy Rozrywka

Spływy kajakowe - ruszyły zapisy

Komentarze