Post

aktualność

Aktualność Leroy Merlin już działa

Leroy Merlin już działa


W Sieradzu otworzono sklep sieci Leroy Merlin. Pierwszy w regionie i 62 w Polsce.  W ofercie znajduje się ponad 30 tysięcy produktów.

Sklep powstał na terenie, na którym znajdowały się Zakłady Przemysłu Spirytusowego „Polmos Sieradz”. Po upadku przedsiębiorstwa teren trafił w ręce prywatne. W ciągu ostatnich kilku miesięcy na gruntach znajdujących się w samym centrum miasta powstał market budowlany. - W Leroy Merlin w Sieradzu zatrudnienie znalazło 115 osób – zespół tworzą głównie mieszkańcy Sieradza i okolicznych miejscowości. Wszyscy otrzymują umowę o pracę, pakiet socjalny, możliwość przystąpienia do akcjonariatu pracowniczego, a także bogaty zestaw szkoleń. Nasi pracownicy zapewnią klientom doskonałą obsługę, pomagając im w realizacji potrzeb domu i ogrodu – mówi Jerzy Gryzio, Dyrektor Sklepu Leroy Merlin w Sieradzu.
Powierzchnia handlowa sklepu wyniesie ponad 7 tys. mkw. W ofercie sklepu znajduje się ponad 30 tys. produktów dostępnych od ręki, rozmieszczonych w 13 działach handlowych: budowlanym, drzewnym, dekoracji i wykładzin, sanitarnym, elektrycznym, farb i lakierów, glazury i terakoty, hydraulicznym, metalowym, narzędzi, ogrodu, oświetlenia oraz kuchni. W przy sklepie znajduje się parking na ok. 320 miejsc.
To nie koniec zmian w tej części Sieradza. Przy okazji budowy sklepu, prywatny inwestor przy współpracy z Urzędem Miasta rozpoczęli modernizację ul. Starowarckiej, a już wkrótce po sąsiedzku z Leroy Merlin (na działce bliżej ronda) rozpocznie się budowa kina z czterema salami.

Może Cię zainteresować

Orszak Trzech Króli Inne

Orszak Trzech Króli

Budka dla skrzydlatych Komunikaty

Budka dla skrzydlatych

Razem budowaliśmy Sieradz... Relacje

Razem budowaliśmy Sieradz...

Pierwszy krok do rozbudowy sali gimnastycznej Inwestycje

Pierwszy krok do rozbudowy sali gimnastycznej

Komentarze