Post

aktualność

Aktualność Leroy Merlin już działa

Leroy Merlin już działa


W Sieradzu otworzono sklep sieci Leroy Merlin. Pierwszy w regionie i 62 w Polsce.  W ofercie znajduje się ponad 30 tysięcy produktów.

Sklep powstał na terenie, na którym znajdowały się Zakłady Przemysłu Spirytusowego „Polmos Sieradz”. Po upadku przedsiębiorstwa teren trafił w ręce prywatne. W ciągu ostatnich kilku miesięcy na gruntach znajdujących się w samym centrum miasta powstał market budowlany. - W Leroy Merlin w Sieradzu zatrudnienie znalazło 115 osób – zespół tworzą głównie mieszkańcy Sieradza i okolicznych miejscowości. Wszyscy otrzymują umowę o pracę, pakiet socjalny, możliwość przystąpienia do akcjonariatu pracowniczego, a także bogaty zestaw szkoleń. Nasi pracownicy zapewnią klientom doskonałą obsługę, pomagając im w realizacji potrzeb domu i ogrodu – mówi Jerzy Gryzio, Dyrektor Sklepu Leroy Merlin w Sieradzu.
Powierzchnia handlowa sklepu wyniesie ponad 7 tys. mkw. W ofercie sklepu znajduje się ponad 30 tys. produktów dostępnych od ręki, rozmieszczonych w 13 działach handlowych: budowlanym, drzewnym, dekoracji i wykładzin, sanitarnym, elektrycznym, farb i lakierów, glazury i terakoty, hydraulicznym, metalowym, narzędzi, ogrodu, oświetlenia oraz kuchni. W przy sklepie znajduje się parking na ok. 320 miejsc.
To nie koniec zmian w tej części Sieradza. Przy okazji budowy sklepu, prywatny inwestor przy współpracy z Urzędem Miasta rozpoczęli modernizację ul. Starowarckiej, a już wkrótce po sąsiedzku z Leroy Merlin (na działce bliżej ronda) rozpocznie się budowa kina z czterema salami.

Może Cię zainteresować

Akcja „Kompostuj odpady trwa. Komunikaty

Akcja „Kompostuj odpady trwa.

Wyremontowane parkingi, drogi i chodniki Inwestycje

Wyremontowane parkingi, drogi i chodniki

Pierwszy krok do rozbudowy sali gimnastycznej Inwestycje

Pierwszy krok do rozbudowy sali gimnastycznej

Nowe auto dla sieradzkich strażaków Relacje

Nowe auto dla sieradzkich strażaków

Komentarze