Post

aktualność

Aktualność Lato w mieście - na półmetku

Lato w mieście - na półmetku


Za nami weekend pełen aktywności kulturalnych i sportowych na terenie całego miasta. Lato w mieście złożyliśmy z kilku mikro działań rozmieszczonych w różnych punktach.

Oczywiście największą popularnością cieszyła się wczoraj Aktywna Plaża i odrobina ochłody jaką daje rzeka Warta, ale każdy znalazł dla siebie jakiś sposób na wakacyjny relaks. Większość wydarzeń skupiła się wokół parku Klonowe, gdzie w kilku punktach rozmieszczono atrakcje - przede wszystkim sportowe, dla dużych i małych. Popularnością szczególnie cieszyła się gra w ringo i wrotkowisko, które tego dnia było dla wszystkich mieszkańców bezpłatne. Jeśli złapaliście bakcyla zapraszamy co tydzień od czwartku do niedzieli na teren sieradzkiego MOSIRu.


Wielu zainteresowanych przyciągnął również sieradzki Pumptrack, na którym gościnnie pojawił się wczoraj Robert Grochowicz z klubu Blade Opole jeżdżący na rolkach, reprezentant Polski w Red Bull Ice Crashed. Wymiatał! Podobnie zresztą jak coraz lepiej radząca sobie ekipa sieradzka.
Finałem weekendu był klimatyczny koncert na tarasach nad rzeką Wartą.

Do końca wakacji pozostał miesiąc. Wszyscy Ci którzy mają już urlop za sobą, albo nie planują żadnych wyjazdów mogą skorzystać z oferty jaką stworzyły na tegoroczny sezon wakacyjny instytucje sportu, kultury i rozrywki z naszego miasta oraz animatorzy lokalni i lokalne organizacje pozarządowe. Szczegółów szukajcie na plakacie i na stronach, profilach organizatorów.  

Gdziekolwiek spędzacie czas wolny pamiętajcie o stosowaniu się do reżimu sanitarnego, w którym funkcjonujemy oraz obowiązków nakładanych przez organizatorów. Tylko od Was zależy czy wytrwamy do końca wakacji w zdrowiu i względnej swobodzie unikając całkowitej izolacji. Pierwsza zasada - zachowaj bezpieczny odstęp.

Może Cię zainteresować

Sieradz Lubię – Lato w mieście Rozrywka

Sieradz Lubię – Lato w mieście

Komentarze