Post

aktualność

Aktualność Koniec listopada w Kinie Teatr

Koniec listopada w Kinie Teatr

Jak zapowiada się końcówka listopada w sieradzkim Kinie Teatr? Niezmiennie ciekawie.

Repertuar listopad 2019
Miejsce: Kino Teatr (Sieradzkie Centrum Kultury ul. Dominikańska 19)
Bilety dostępne na www.scksieradz.pl oraz w kasie SCK

22 listopada 2019
15:15 #Jestem M. Misfit
17:00 1800 Gramów

24 listopada 2019
16:00 Seans dla seniorów – Rodziny się nie wybiera

25-27 listopada 2019
15:15 #Jestem M. Misfit
17:00 1800 Gramów
19:00 Proceder

28listopada 2019
15:15 #Jestem M. Misfit
17:00 1800 Gramów
19:00 Proceder
 

#Jestem M. Misfit– Polska  / Komedia  1 godz. 27 min.
Bilety w cenie:  normalny - 17 zł, ulgowy - 15 zł  (dostępne na www.scksieradz.pl oraz w kasie SCK)
„Julia Morska ma siedemnaście lat. Od dłuższego czasu mieszka z rodzicami w USA. Tam chodzi do świetnej szkoły, ma wspaniałych przyjaciół i wiedzie życie, które jak sama mówi jest cudowne. Co więcej, Julia jest utalentowana – śpiewa. Jej kanał w sieci cieszy się sporą popularnością. Wszystko się zmienia w chwili, kiedy rodzice Julii informują dziewczynę o zbliżającym się powrocie do Polski. Julia jest załamana, nadchodzą wielkie zmiany w jej życiu. Po emocjonalnym pożegnaniu z najbliższą przyjaciółką Sylwią, Julia wyrusza do Polski – kraju, o którym w sumie wie mało i nie jest pewna czego może spodziewać się po nowej szkole i kolegach. Kierując się optymizmem i otwartością Julia przygotowuje się na pierwszy dzień w polskiej szkole. Szybko okazuje się, że rzeczywistość odbiega od entuzjastycznych wyobrażeń licealistki. Poznaje „Magentę”, klasową outsiderkę, a ta wyjaśnia Julii meandry szkolnych relacji. W tym miejscu rządzą EKIPY i każdy uczeń należy do jednej z nich. Pośród różnych ekip (skupiających sportowców, nerdów, vlogerów, muzyków czy fanek pięknego looku) prym wiedzie ekipa VIP pod wodzą charyzmatycznej i wyniosłej Wiktorii otoczonej swoimi wyznawczyniami. Wiktoria nie daje szans Julii. Widząc w przybywającej z zagranicy dziewczynie zagrożenie, klasyfikuje ją jako LBE – laskę bez ekipy. Ale to nie koniec, bo chcąc upokorzyć jeszcze bardziej Julię nadaje jej miano MISFIT, czyli mało instagramowej, snapchatowej i tępej. Oznacza to najniższą pozycję w szkolnej hierarchii.”

1800 gramów  - Polska / Dramat, Komedia , 1 godz. 40 min.
Bilety w cenie:  normalny - 18 zł, ulgowy - 16 zł (dostępne na www.scksieradz.pl oraz w kasie SCK)
„Kraków przygotowuje się na nadejście świąt. Ewa (Magdalena Rożczka), kobieta dla której nie ma rzeczy niemożliwych, szuka nowych opiekunów dla dzieci pozbawionych rodzin. Jest wulkanem energii, potrafi wyważyć każde drzwi i nagiąć każdy przepis, aby im pomóc. Tuż przed Bożym Narodzeniem w jej życiu pojawia się niezwykła dziewczynka – Nutka, niemowlę pozostawione przez matkę. Dla jej dobra Ewa gotowa jest zrobić wszystko, nawet poświęcić siebie, swoją karierę i szansę na miłość… Nie spodziewa się, że wkrótce przez jej życie przetoczy się prawdziwa lawina emocji, na którą nie przygotowało jej nic, czego do tej pory doświadczyła. Czy bezinteresownie ratując jeden mały świat można uratować również siebie?”

Proceder – Polska / Dramat , 2 godz. 17 min.
Bilety w cenie:  normalny - 18 zł, ulgowy - 16 zł (dostępne na www.scksieradz.pl oraz w kasie SCK)
„Tomasz Chada (Piotr Witkowski) nawija rapowe kawałki, pali trawę, a w wolnych chwilach kradnie bryki dla warszawskiej mafii. Złodziejski proceder traktuje jako etap przejściowy – chce tworzyć muzykę. Łudzi się, że dzięki szybko zarobionej kasie będzie mógł wynająć studio, nagrać płytę i zerwać z przeszłością. Ale życie na melanżu wpędza go w długi, a bliscy rapera przestają tolerować jego nieprzewidywalne zachowania na narkotykowo-alkoholowym „haju”. Swą pomoc oferuje mu atrakcyjna terapeutka... Tymczasem zbliża się premiera pierwszej płyty Chady – „Proceder”, z takimi hitami jak „Podnoszę się” i „Obrachunek moralny”. Popularność i powodzenie są wreszcie na wyciągnięcie ręki, lecz o Chadę upomina się wymiar sprawiedliwości. Czy odsiadka pozwoli mu na odkupienie win? I czy Chada naprawdę jest gotów stać się innym człowiekiem?”

Może Cię zainteresować

Magdalena Kowalczyk... było pięknie Rozrywka

Magdalena Kowalczyk... było pięknie

Kino Teatr. Repertuar na wrzesień Rozrywka

Kino Teatr. Repertuar na wrzesień

Spływy kajakowe - ruszyły zapisy Rozrywka

Spływy kajakowe - ruszyły zapisy

Sieradz Lubię – Lato w mieście Rozrywka

Sieradz Lubię – Lato w mieście

Komentarze